Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Neyse bu yeşil gözlü embo bir kahveci de çalışıyordu.
Ama nasıl çalışmak.. Islık çala çala masaları topluyor falan. Aşıkken fark etmiyorsun da sonradan bayağı kıroca bir hareket olduğu dank ediyor.
Ayrılınca gidip bölge müdürlerine sikayet maili atmıştım bu çalışanınız ıslık cala çala çalışıyor kendimi mahalle kahvesinde gibi hissediyorum diye jdnjd
[/QUO
AhHahah çok eğleniyorum 😂😂😂

rihanna bi ara kilo modasını başlatmıştı kilo almıştı falan sonra zayıfladı kadın hertürlü güzeldi ahahaha

Kilolu hali de cidden pehlivan gibiydi, yüz ifadesiyle kilo birlesince tehtitvari bir gürüntüsü vardi benim icin
Dövse rahat döver üc tane beni

Sosyal medyada mankenleri 0 bedende seçtikleri için güzellik algısı yarattılar avrupai 0 beden kadınlar güzel gösterdi kalın kaşlı beyaz tenli 1. 70 boy renkli gözlü küçük burunlu oval yada köşeli çene gamze vs. bunlar güzellik algısı oldu oysa 90 60 90 vücut ölçüleri vs. kadınlar bunlara sahip değiliz diye üzüldü içine kapandı erkekler beni beğensin moduna girip hertürlü estetiği yaptırmaya esir oldu erkeklere muhtaç oldurttular kendilerini kimse şükretmiyor bir çift gören göze duyan kulağa nefes alan burna kusurlarımız yok aslında kusursuzuz ama insanlar hep orantı aradığı için kendimize bakıp en küçük sivilcede bile ağlayabiliyoruz Oysa her halimizle güzeliz ama işte çervenin etkisi büyük.

Bana zayıflık yakışmıyor ya, yuzum cokuyor hemen.
Bide cok beyazım hasta gıbı duruyorum

Bunun bir ortası olmalı 😥😥

ya ben de aslinda dogustan zayif olmadiktan sonra kasmamak taraftariyim
Ama takintiliyim da bir yandan, fazla kilom olmasa da cokmus gibi görüyorum
ideal saglikli hali vardir ya insanin, onu bilip cok da oynamamali insan diyorum
oooh dayandim bir görüse, yarin hamburger yicem! :KK53:

X