Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Koltukta totoyu yaymış otururken aklıma yıllar önce yaptığım bir ibişlik geldi

Bahsetmiştim ya oyun hesabının şifresini bulup kendi karakterime oyun paralarını yolladığım zalaktan.
Ben yine intikam moduna girmiştim. Dedim buna buluşalım, hava da karlı. Onu evinden 30 km falan uzak bir yere çağırdım.
Bu zalak geldi. Ben de buna bekle geliyorum trafikteyim falan diyorum ama o sıra okulda arkadaşımla müzik eşliğinde gıybet yapıyoruz.

Sonra mesajlarına yanit vermemeye başladım. Arıyor manyak gibi açmıyorum falan. Sonra tiris tiris evine gitti o soğuk kiş günü 😂
Ahahaha 😂😂😂😂yarabbi kulların ahirete iş bırakmıyor 😂😂😂

Ay o marka kiyafetleri bedavadan aliyor diye hic üzülemeyecegim kusura bakma bro
büyük kazancta cünkü :dondurma:
Şimdi olsa o kıyafet uygulamalarında cansunun eskileri okutur adı z ve m ile başlayan ispanyol markalarından zevkine göre alışveriş yapardı 🤪

Koltukta totoyu yaymış otururken aklıma yıllar önce yaptığım bir ibişlik geldi

Bahsetmiştim ya oyun hesabının şifresini bulup kendi karakterime oyun paralarını yolladığım zalaktan.
Ben yine intikam moduna girmiştim. Dedim buna buluşalım, hava da karlı. Onu evinden 30 km falan uzak bir yere çağırdım.
Bu zalak geldi. Ben de buna bekle geliyorum trafikteyim falan diyorum ama o sıra okulda arkadaşımla müzik eşliğinde gıybet yapıyoruz.

Sonra mesajlarına yanit vermemeye başladım. Arıyor manyak gibi açmıyorum falan. Sonra tiris tiris evine gitti o soğuk kiş günü 😂
Ohh miss gibi intikam kokusu içime çekmeye doyamadim:d

Feriha gibi bayılan kimseyi görmedim aşkı memnuda başladı bayılmaları adını feriha koydumda zirve yaptı ve hep erkeklerin yanında bayılıp kucaklanıp götürülüyor ne güzel behlül mü götürmedi emir mi götürmedi ahahah biz bayılsak anca ayağımızı kaldırıyorlar ahahahah kolonya falan nerde götüren bizi ahahah

aaa dur dur bu tarz bir anim var
memlekete gitmisiz ben yine hastalandim midemden ayaga kalkamiyorum, saglik ocagina gidecegim ama merdivenlerden indim kendimi yere attim yürüyemeyecegim diye
O esnada da yilan bir gelin var ailede, kocama da yavsadigi oldu hissetmistim
Tam onun gözleri önünde emir gibi beni kucaklasin da saglik ocagina götürdün, köy kahvesini önünde ne olur indir beni görmesinler diye yalvarmistim, naza niyaza gelemiyo bizim herif bu sefer de hani yürüyemiyordun diye sinirleniyor
Bilmem arkadan ne konutular ama mesaji alan aldi, host köpek baska kapiya, kocama laf atiyo bi de
bana cok asik taaaam mi olayiydi bu da , kips :dondurma:

Nerde o ekmek ac adama ekmek denir mi linki ver bakacam

#EvdeKal dığımız bugünlerde şüphesiz hemen herkesin artık evde denediği şeylerin başında geliyor ekmek.Çünkü en temel gıdamız.Yiyecek hiçbirşey bulamadığımız birgünde ekmekle bile doyurabiliriz karnımızı...Ben bir süre önce evde kendi ekmeğimizi yapmaya başlamıştım bile.Ve ekmek yapmak öyle birşey ki büyük bir keyif işi.Birkez yapmaya başladıktan sonra artık hep yapmak istiyorsunuz.

Son denemem köy ekmeğiydi.Yine sonuç harika oldu.Özellikle diğer yaptığım ekmekler daha küçük bir miktarlarda olsa da bu daha kalabalık aileler için yetebilecek büyüklükte...Dışı çıtır,içi pamuk gibi..

Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim..

Malzemeler :

-350 ml su (1.5-2 su bardağı)
-570-600 gr un ( 3.5-4 su bardağı)
-1 paket instant maya
-1 y.k tuz

Yapılışı :

Ilık suyun içine mayayı karıştırıp streç ile kapatın ve kenara alın 15 dakika bekletin..

15 dk sonra mikser kabınızda veya el ile yoğuracaksanız bir derin kaba ununuzu eleyin..

Ortasına mayalı karışımı dökün ve 10 dk yoğurun. Hamur yumuşak ama ele yapışmayan bir hamur olmalı.

En son 1 y.k tuzu 1 y.k su ile eritip ilave edin ve 5 dk daha yoğurun.

1.5 saat kadar mayalandırın. Havasını alıp tekrar 1 saat kadar mayalandırın.

Döküm tencereniz varsa onu kullanın (22 cm), Yoksa kalın altlı bir tencere ,borcamın çukur modelide olur... Ve 220 -240 derecede iyice ısıtın(30 dk kadar)

İçine yağlı kağıt yerleştirin ve hamuru içine alın. Çizik atıp kapağını kapatın. 30 dk kapağı kapalı 230 derece sıcak fırında pişirin. 30.Dk da kapığını açın ve 10-15 dk daha pişirin.

Afiyet olsun

Şimdi olsa o kıyafet uygulamalarında cansunun eskileri okutur adı z ve m ile başlayan ispanyol markalarından zevkine göre alışveriş yapardı 🤪

Ki ben sali pazarindan acayip güzel giyiniyordum
ferihanin eksigi iyi bir kiz arkadasi olmamasi
Kizin da vizyonu yok napsin

Bazen düşünüyorum ne pislik bir insanım diye 😂
Daha beterleri de var da samimiyetimiz iyice artinca anlatırım şimdi korkmayin benden hdndn
Ben anlatsam ne pislikler yaptığımı cümle alem toplanip yeşil yeşil ba.gamla suratimin ortasına tükürürsünüz :KK70: korkmuyorum ben anlat:KK70:

Ben anlatsam ne pislikler yaptığımı cümle alem toplanip yeşil yeşil ba.gamla suratimin ortasına tükürürsünüz :KK70: korkmuyorum ben anlat:KK70:
Kız sen de eskilerdensin ya benim ex yeşil gözlü embesil yarimi hatırlıyor musun az buçuk da olsa? Hani şu vampirler gibi boynunu emikleyip morarttigim :KK70:

X