Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Yardımcı olabilirim yapamadığın sorularda vs

Is bulma kapasitesine göre de meslek bakinabilirsin
Su an her bölümun mezunu cok fazla cunku
Mezun olunca hayal kirikligina ugrama canim

Yok ya teşekkür ederim kendim yapmam lazım yapamadıklarımı atarsam size bıkarsınız benden ahahahahah
Yok kız bıkmam ask olsun
Benim her bölümle alakam var da ondan anlıyorum
Lisede sayısaldım, birinci bölümüm tsdendi, ikinci bölümüm yabancı dil

Is bulma kapasitesine göre de meslek bakinabilirsin
Su an her bölümun mezunu cok fazla cunku
Mezun olunca hayal kirikligina ugrama canim
Ya artık tutsunda gitsin kafasındayım 21 yaşına girdim bu ay 3. mezuniyetim aile baskısından çevre baskısından ve dershaneye gitmekten yoruldum artık üniversite olsunda gideyim diyorum bu sene başlarda çabaladımda sonralara doğru mayıştım istediğim netlerede gene ulaşamadım nasip kısmet meselesi artık hakkımda hayırlısı neyse o olsun 4 senelik mezunlar bile iş bulamıyor bu devirde artık

Haklisin is meselesi birazda sans nasip denilen seylerden.gonlunce olsun her sey❤

lingen Hemsirecik dün soruyordunuz bebeye naptin diye açın okuyun len ama ilk yazdığım şeyi okuyun konu uzun jdnnsns

Yok ya evdeyim bes gundur
Ohhh misss, keyfine bak o zaman bebeeeem
Natalie Dormer'a içim gidiyor, çok net
Offff ye gitsin o zaman kuzum
scarlet i de beyeniyon mu, cok tutuyorlar merak ettim
Johansonn diyon dimi? O da hoş ne yalan soylıyım tam isirmalik
Bana da sorun söyliyim, konunun basini kacirdim
Anlatmakla olsa keşke oku da gel

Yok kız bıkmam ask olsun
Benim her bölümle alakam var da ondan anlıyorum
Lisede sayısaldım, birinci bölümüm tsdendi, ikinci bölümüm yabancı dil
Bende sayısaldan hazırlanıyorum malesef matamatikte 5 netten yukarı çıkamadım türkçedede 15 netten yukarısı yok bi arkadaşım vardı geçen sene aynı dershaneye giderdik kız sabah 5 te kalkar akşama kadar harıl harıl çözerdi 3 kez dershaneye gitmişti ve en zor soruları bile hocalar yapamazken o yapardı okadar emindimki gideceğinden ama bu senede mezuna kalmış geçen sene kötü oldu aramız arkadaşlığımızı bitirdik dersler yüzünden kafayı bozmuştu çünkü öyle öyle çalışan bile kazanamıyor üzücü

Peki sence neyi yanlış yapıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…