Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

@lingen Hemsirecik Hemsirecik dün soruyordunuz bebeye naptin diye açın okuyun len ama ilk yazdığım şeyi okuyun konu uzun jdnnsns
Okuyup geliyorum :KK73: :KK73:

Peki sence neyi yanlış yapıyorsun?
Ya ben herşeyi gözümde büyüten biriyim hem insanları hem olayları hem dersleri . Dersleri büyütüyorum bitmez başaramam yapamam edemem yetişmez zaman bitiyor gibi gibi 1 gün böyle bitiriyorum sürekli video çözümleri ile soru çözüyorum odaklanamıyorum evde çok çalışamıyorum ruhumu emiyorlar ama mecbur çalışmak zorunda kalıyorum kafam çok dağılıyor hevesim kalmıyor ve konuların çoğunuda yapamadığım için bırakıyorum kısaca böyle ahahah iflah olmaz benden ya yoruldum kısaca 21 yaşındayım ve aile baskısından daral geliyor.

Birazdan hadi ekmek yapmaya diye siteyi kapatacaklar sanirim😂
Gastronomi okudum derste bilmem kaç kere yaptık, pastanede çalıştım orada da yaptım.
Uğraşılmaz ya, şaşırıyorum arkadaşlarım falan özenip yapıyolar 🙄🤔

Sarışın mısın kız

Orjinalinde saclari ne renk, kestane degil mi?
beyaz tenliyim sarisin degilim, saclari sariya boyatirsam ona benzeyeceksem boyatirim ama gram cesaret yok, sari cok riskli bir renk
gözüm mavi falan iste, figürümü benzetiyorlardi muhtemelen yüzüm cok da benzemiyor
ki benzemiyorum onu diyen neden dedi acaba bak simdi süpheye düstüm benzemek konusunda :KK53:

Orjinalinde saclari ne renk, kestane degil mi?
beyaz tenliyim sarisin degilim, saclari sariya boyatirsam ona benzeyeceksem boyatirim ama gram cesaret yok, sari cok riskli bir renk
gözüm mavi falan iste, figürümü benzetiyorlardi muhtemelen yüzüm cok da benzemiyor
ki benzemiyorum onu diyen neden dedi acaba bak simdi süpheye düstüm benzemek konusunda :KK53:
Bayağı güzel bir hatunsun anlaşılan 😍

Bayağı güzel bir hatunsun anlaşılan 😍

Iki bebek emzirdim gel de simdi gör halimi :anne:
ama estetik müdehale yaptirmak istiyorum, eski halimi geri istiyorum yani
Ha figürüm kum saati, omuzlarim dar ama kisa boylu bir kizim
güzel oldugum kousunda ise birsey diyemem, kimine göre güzel kimine göre degilimdir cünkü
Özgüvensizlik akiyor pacamdan :dondurma:

Ay gelin size ingiliz lordunun yaptığı bir salaklığı anlatıcam

Bu geçen gun bir link atmis sözde evde kalanlara 400 lira vverilecekmiş günlük, adini soyadını ev adresini falan yazıyorsun.
Dedim sakin inanıp yazdığını soyleme 🤦🏻‍♀️
Diyo gerçek falan cocugun mesleğini söylesem ayri bir şok geçirirsiniz ncnndnd

Bu geçen gun bir link atmis sözde evde kalanlara 400 lira vverilecekmiş günlük, adini soyadını ev adresini falan yazıyorsun.
Bide günlük 400 kahsjsgwj😂😂

Tam bir embesil Anna cıgım ya sogumalık cocuk

X