Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hayvan seven insandan korkmayacaksın
Ama ben balık bile bakamıyorum ya galiba sorumluluk almaya korkuyorum
Komsum bana balıklarını bırakmıştı bıkere sigara ıcerken balıkları mutfaktan cıkarıyodum duman yuzgeclerıne bisey yapmasın diye asfagahahahahahahahah

ahahahaahah bizim ev heyvanat bahçesi gibi balık kuş kedi ne ararsan var durmadanda çoğalıyorlar jhdsfjasd

Evet. Zaten barışmak istediği için değil de kinlendiği için girişimde bulunacağını söylemeye çalıştım.
Gerçi Eyşanların kıymeti daha çok biliyor galiba.
Çocuk kinlendiğinden sürekli beni düşüne düşüne aşık oluyormuş falan

Gerçi Eyşanların kıymeti daha çok biliyor galiba.
Çocuk kinlendiğinden sürekli beni düşüne düşüne aşık oluyormuş falan
Böyle düşünmemek lazım. Aynı hataları yapmamak lazım. Uyanık olmak lazım. Herkese inanmamak lazım

Böyle düşünmemek lazım. Aynı hataları yapmamak lazım. Uyanık olmak lazım. Herkese inanmamak lazım
Insanlar hata yapabilir, aksi düşünülemez. Ama bazı davranışlar karşımızdakinden bir cacık olmayacağını direkt gösterir.
Ve ikinci şansı verdiğim hiç kimse o şansı düzgün kullanmadı. Hep mi öyledir yoksa bana mı öylesi denk geldi bilmiyorum

Ben herkesin ikinci şansı hakettiğini düşünmüyorum. Önce ilk şansını nasıl kullandığına bakmak lazım yani.

Ben herkesin ikinci şansı hakettiğini düşünmüyorum. Önce ilk şansını nasıl kullandığına bakmak lazım yani.
Bu arada düne kadar, benden pek hazzetmiyormuşsunuz gibi bir izlenimim vardı nedense. Sanırım yanlış bir izlenimmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…