Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bu arada düne kadar, benden pek hazzetmiyormuşsunuz gibi bir izlenimim vardı nedense. Sanırım yanlış bir izlenimmiş 😅🤔
Kimseyle şahsi bir sorunum yok. Kindar da değilim, haketmedikleri sürece. Kimsenin yaşantısı da beni ilgilendirmez.
Yine de konularında bazen istemediğin yorumlar yapabilirim sanırım🤦‍♀️

Kimseyle şahsi bir sorunum yok. Kindar da değilim, haketmedikleri sürece. Kimsenin yaşantısı da beni ilgilendirmez.
Yine de konularında bazen istemediğin yorumlar yapabilirim sanırım🤦‍♀️
Yaş aldıkça sanırım eski Anna olmaktan çıkıyorum.
Kendime, gururuma yakışır şekilde hareket ediyorum.
1 sene önceki Anna sevdiği adamdan ayrılamazdı sanırım.
Yani bence artık konularımda güzel yorumlar yaparsın 🤪

Yaş aldıkça sanırım eski Anna olmaktan çıkıyorum.
Kendime, gururuma yakışır şekilde hareket ediyorum.
1 sene önceki Anna sevdiği adamdan ayrılamazdı sanırım.
Yani bence artık konularımda güzel yorumlar yaparsın 🤪
Yine aynı şekilde konu açarsan bu mesajını bulurum haberin olsun :KK70:
Tamam o zaman şey yapalım, hiç yorum yapmıyıp uzaktan bakayım:olamaz:

Hata yapmak insana özgü kizlar da sürekli ayni yerden vuruluyorsak hayatta gerekli dersi yeterince almamisizdir.Döngüyü kırmak için ayni hataya tekrar düşmemek,gerekli dersi cikarmak lazim ki hayat biz ayni şeylerle tekrar sinamasin.
Ayni hatalari bende surekli tekrar ediyorum ama öyle bir ders aldim ki bi daha mi buyuk konusmiyim ama asla diyorum.
Bu arada herkes ikinci sansi haketmez. M Meredith Grey

Hata yapmak insana özgü kizlar da sürekli ayni yerden vuruluyorsak hayatta gerekli dersi yeterince almamisizdir.Döngüyü kırmak için ayni hataya tekrar düşmemek,gerekli dersi cikarmak lazim ki hayat biz ayni şeylerle tekrar sinamasin.
Ayni hatalari bende surekli tekrar ediyorum ama öyle bir ders aldim ki bi daha mi buyuk konusmiyim ama asla diyorum.
Bu arada herkes ikinci sansi haketmez. M Meredith Grey
Aynen canım. Dersi alana kadar benzer durumları yaşamaya devam edermişiz.
Dersimi aldım. Artık hayatımda bana hak ettiğim gibi davranan insanları tutuyorum.
Ve şunu da fark ettim/anladım, bir insan bize saygısızca-sevgisiz bir şekilde davranıyorsa bunun bizimle hiç mi hiç ilgisi yok. Onun ruhundaki bazı eksiklerden kaynaklı.

Aynen canım. Dersi alana kadar benzer durumları yaşamaya devam edermişiz.
Dersimi aldım. Artık hayatımda bana hak ettiğim gibi davranan insanları tutuyorum.
Ve şunu da fark ettim/anladım, bir insan bize saygısızca-sevgisiz bir şekilde davranıyorsa bunun bizimle hiç mi hiç ilgisi yok. Onun ruhundaki bazı eksiklerden kaynaklı.
Kesinlikle.Herkesin ruhunu tamir edemeyiz.İnsanlari değiştirebileceğime,insanlarin degisebilecegine inanirdim.Balik burcuyum sanatci ruhluyum belki ondan bozuk olan birseyi tamir etme dürtüsü var bende bunu karakterde dahil ama mumkun degil tabi.
İnsanlar değişmez.Şunun da farkina vardim gerçekten bu hayatta en kötüler en iyi yerlerde çok iyi olmak hicbir ise yaramiyor.
İnsanlar iyiysen seni elinin altinda goruyor.Bir duruş sergilemek lazim ucundan basliyorum ama devamini getiremiyorum.
Mesela ben ikili iliskilerimde cabuk affeden tarafim sevgimden,ilgimden kiyamiyorum tavrimi gosteriyorum ama kisa sureli oluyor.
En son gorustugum kisi bana cabuk donuyorsun bu kotu demisti o an anladim el altinda goruluyorum.Sevgime ve ilgime kiyicam gerektiği yerde resti cekicem.

Kızlar sizde de şey var mı, manitanızla olsun hoşlandığınız bebeyle olsun, kendinizi bir dizi çiftine benzetme ruh hastalığı :KK70:
Ben de hıc olmadı annacım bu dediğinden, olsak olsak kim olurduk diye dusunmeye basladım suan 😂😊

X