Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hatunlar bir soru

Erkeklere hep kötü mü davranmak gerekiyor yav? Bakıyorum ne zaman sallamıyorum daha bi ustume düşüyorlar gibi
Cıcegım erkeklere degıl insanlara dıyelım

İnsanlar sevilmemeye saygı görmemeye o kadar alısmıs ve kanıksamıs ki sen saygılı davranıp ufacık guzellık yaptıgında ezik durumuna dusuyosun.
Cunku Dusunsene hayatında dogru duzgun sevilmemis saygı görmemıs, buyuk luks senin sunduğun ve diyor ki kendi kendine 'haketmıyorum Bu kadarını'

Ne zaman baslıyorsun kopek cekmeye aramamaya sormamaya, Aaa bu benım pesımde dolanıyodu nereye gittı ki dıyıp merak salıyor bunları.

Bı de kendilerini boyle vazgecılmez sanmaları yok mu. Ya sen kim köpeksin, ben seviyorum diye varsın Sevmedıgım an külsün be küllükteki.

Sevginin getirdiği saygıyı vermeyeceksin, senı tatmin eden sevgide yogunlasacaksın.
Kendı gururunun kopegı olan kimsenin kapısında yatmaz, insanlara egılecegıne onurunla kendı gururuna egıl.

Gerçi iyi davranıp karsiligini gördüğüm de oldu
kişiliğe bağlı bence bi sevgilim vardı ölürdüm onun için bütün hastane bilirdi durmadan onu anlatırdım sonra beni terketti o.ç. sinirlendim yine o kadar beddua ettim yinede evlenmiş. o kadarda emek vermiştim puu

Az da olsa verdigim sevginin, sayginin kıymetini bilen erkek de cıktı karsima ama

M Meredith Grey sen hem eglenceli hem zeki hem uyumlu hem olgun bir kadınsın, benim gozumde en cok seveni el ustunde tutanı hakedıyorsun.
Kı bu guzel enerjin omur boyu sursun
Elin ruhhastası manyak bebesi emmesın enerjini sevincini ısıgını

Bır kuzenim vardı benim aynı seyleri dusunurdum onun ıcın. O da hep yasım geldi evlencem kafasındaydı
Hep engelledim begenmedım gorustugu cocukları, asık olmayı hakedıyodu cunku benim gozumde.
Bu saatten sonra ask mı dıyıp gulerdı.
Asık olup evlendi?
Yani böyle guzel ve akıllı kadınlar cok sevilsin istiyorum ben.

Günün sonunda hayal kırıklığı yasadıgında vallahi gecmiyor, sureklı kendinle savas halinde oluyorsun.
Dısı seni ıcı benı yakar insanı oluyorsun genclıkte gidiyor bir yerde.
Niye mutsuz olsun kadınlar, niye az'a razı gelsinler cok sevilmek varken?

Hatunlar bir soru

Erkeklere hep kötü mü davranmak gerekiyor yav? Bakıyorum ne zaman sallamıyorum daha bi ustume düşüyorlar gibi

Degil kiz anna bende senin gibi dusunuyordum eskiden ama sadece normaline denk gelemedigim ve cevremde de görmediğim icin sonrasinda fikrim degisti. Onceden yasadigim seyler cok gereksiz ugras gibi geldi hatta gereksiz yere kendini yormak kisir bir dongu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…