Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kız ben geçen hafta manitadan ayrıldım. Seninkine benzer işler

Bunu bende yapmistım telefon numaramı degıstırerek degıl kapatarak.
Bayram tatılıydı ve oldugum sehırde de degıldım.
O derbeder ve bedbaht halini ara ara getirir aklıma nasıl fino gıbı dolanmıstı pesımde diye egomu tatmin ederim

1 tane anlatmanı isteriz
Ay aklıma geldi neyse anlatıyım bu yediğim hurmadır ahahahah eski sevgilimle dershane olmadığı zamanlar dışında hiç buluşmadık hep dershanedeyiz yada öğlen dershaneden çıkar biyere gideriz falan bir gün dershanedeyiz öğlen vakti falan boş sınıfa girdik işte oturuyoruz öpüyor hınzır sarılıyor bana falan bende karşılık veriyorum boynunu hart diye ısırdım falan bayağı ahahahah sonra izi falan kaldı ısırığımın ikizi vardı buna şöyle bişey sormuş kavgaya mı girdin kim ısırdı demiş oda gülmüş ne kavgası falan demiş ahahahahah buda cevizli fındıklı hurmamdı ahahahah

Kız ben geçen hafta manitadan ayrıldım. Seninkine benzer işler
Mıç agzina köpek et
Ohhh ego tavan yapıyor dimi
Ama cidden hakediyorlar...

Kavgaya mi girdin asvdhsgsvs

benneyanginlargordum beni etiketlemişsin geldim Hurmalarınızı zevkle okuyorum ama benden size malzeme çıkmaz:)
3 yıl evvel bir adamı çılgınlar gibi beğenip tek geceliğine takılayım dedim. Meğerse deli gibi aşıkmışım da farkında değilmişim, o gün bu gündür gram unutamadım. Telefonumun arka planında bile onun resmi var. Hurma belli ki bana göre bir meyve değil. Söyleyeceklerim bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…