Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

benneyanginlargordum benneyanginlargordum beni etiketlemişsin geldim 🙋🏻‍♀️ Hurmalarınızı zevkle okuyorum ama benden size malzeme çıkmaz:)
3 yıl evvel bir adamı çılgınlar gibi beğenip tek geceliğine takılayım dedim. Meğerse deli gibi aşıkmışım da farkında değilmişim, o gün bu gündür gram unutamadım. Telefonumun arka planında bile onun resmi var. Hurma belli ki bana göre bir meyve değil. Söyleyeceklerim bu kadar 🤗
Hahahahaha f*kbadilik muessesesı sana göre degılmıs sayesinde bısı ogrenmıssın iste 😂😂 telefonunda gercekten fotosu mu var 😂

Mecburen aynı evdeyiz şu an ama ayriyiz
En kısa zamanda rahatlamanı diliyorum hayırlı neyse sızın ıcın o olsun konuyu bilmediğimden sana bosan diyemiyorum asgsgsgsgs zaten artık terapi öneriyorum 😂😂😂😂 uykuya dalmadan önce nasıl kopek cekmıstım dıyıp dusunup huzurla uyursun ınsallah 😂♥️♥️♥️

20191218_220218.jpg

Bende o hurma okumaya gelen torunlardan 3 tane var, bunlar o 3ün ikisi:KK70:

En kısa zamanda rahatlamanı diliyorum hayırlı neyse sızın ıcın o olsun konuyu bilmediğimden sana bosan diyemiyorum asgsgsgsgs zaten artık terapi öneriyorum 😂😂😂😂 uykuya dalmadan önce nasıl kopek cekmıstım dıyıp dusunup huzurla uyursun ınsallah 😂♥♥♥
Sağol canım... aldatmaya meyletti, ilk anda farkettim hemen bitirdim... daha tanışmaya bile yeni başlıyordu... Şimdi ne .ok yerse yesin umurum değil...

15li yaşlarında ergenken sözde bir sevgilim vardı. Ay sevgilim derken bile midem bulanıyor şu an 🤢🤮
Neyse beni kandırdığını anladım bazı konularda, zaten herif yalan makinesi gibi bir şeydi.
Biz de online bir müzik oyununda tanışmıştık. 3-4 yıl kasmış adam 60 milyon lira kadar bir oyun parası kazanmıştı.
Hesabının şifresini ikinci denemede falan bulup, tüm parasını kendi karakterime aktarmıştım 😂
Eminim fena koymuştur 🤭

Hahahahaha f*kbadilik muessesesı sana göre degılmıs sayesinde bısı ogrenmıssın iste 😂😂 telefonunda gercekten fotosu mu var 😂
F buddy kim ben kim ayol, işte bunu da öğrendiğim için sonradan benle bu tarz takılmak isteyen boylu poslu başka bir beyi de reddettim. Soruna cevap verecek olursam, galerim onun fotolarıyla doldu taştı. Olur da icloud’um hacklenirse benim değil onun seksi fotoları dökülecek piyasaya 😬

15li yaşlarında ergenken sözde bir sevgilim vardı. Ay sevgilim derken bile midem bulanıyor şu an 🤢🤮
Neyse beni kandırdığını anladım bazı konularda, zaten herif yalan makinesi gibi bir şeydi.
Biz de online bir müzik oyununda tanışmıştık. 3-4 yıl kasmış adam 60 milyon lira kadar bir oyun parası kazanmıştı.
Hesabının şifresini ikinci denemede falan bulup, tüm parasını kendi karakterime aktarmıştım 😂
Eminim fena koymuştur 🤭
Ahahaha inanmıyorum ya bence hala koyuyordur 😂😂

F buddy kim ben kim ayol, işte bunu da öğrendiğim için sonradan benle bu tarz takılmak isteyen boylu poslu başka bir beyi de reddettim. Soruna cevap verecek olursam, galerim onun fotolarıyla doldu taştı. Olur da icloud’um hacklenirse benim değil onun seksi fotoları dökülecek piyasaya 😬
Sende gerilim filmlerindeki kadınlar gibi ciktın yasemin 😂😂takıntına saglık😂😂♥♥

Ya Allah mustehaklarını versın, veriyor da.
Biraz zaman alıyor ama veriyor.
Bildiğim bisey varsa o da dualarımı onun perisan olması için harcamayacağım, aksine kendi mutluluğum için dua ediyorum, ilk dileğim de gerçekleşti çok şükür... hayatim zamanla yoluna girecek..
Ay biz hurmalara devam edelim konu sahibi kizmasin:KK70:

Ahahaha inanmıyorum ya bence hala koyuyordur 😂😂
Salak ya koca adam olmuş hala oyun pesinde. Acısı çıkmamıştır eminim. Çünkü milyonlarca fake hesap açıp beni takip ediyor, mail adresimi bulup mail falan atıyor. Ulen 73737 sene geçmiş üzerinden 😅

Salak ya koca adam olmuş hala oyun pesinde. Acısı çıkmamıştır eminim. Çünkü milyonlarca fake hesap açıp beni takip ediyor, mail adresimi bulup mail falan atıyor. Ulen 73737 sene geçmiş üzerinden 😅
Erkekler oyun konusunda çok hassas oluyorlar benimkide pubg oynarken ona dokunursam çok agresiflesiyor :KK53::KK53:

Sende gerilim filmlerindeki kadınlar gibi ciktım yasemin 😂😂takıntına saglık😂😂♥♥
Kız, ortaokuldayken aşık olduğum çocuğun kullandığı pipet çöpünü ve mayonez lekeli tuz paketini çaktırmadan tepsisinden alıp saklamıştım 😅

Daha beteri var. Mesajlasmalarimiz silinirse diye hepsini tek tek pcde bir dosya açıp yazmıştım. Can Manay'dan halliceymişim 😂

X