Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Değillermis galiba sanirim cogu yerde ayni seyi yapmislar öyle duyum almistim sonradan hayir yanimdaki arkadasim da manyak kizin teklifine hemen atladı beni de zor durumda birakti.
Korku filmi gibi cıdden boyle Bı fılm hatırlıyorum ben adı aklıma gelmedi
Allah korusun bu numarayı yiyenlerden vardır

Neyse ben anlatiyim bari canim sıkıldı öyle öpüşmeli falan degil bu sefer sasiracaksiniz.

Bir aksam normal erkek arkadasimla bardayiz.İciyoruz,cosuyoruz falan,yan masada baktim bir ikili var.18lik genc bir kiz,yaninda 40lara yaklaşmış veyahut 42-43 vardir en fazla bir adam var.Her neyse ben lavaboya gittim bir ara kizda geldi biraz konustuk falan yanimdaki babam dedi sasirdim.Ne guzel dedim karsilikli iciyorsunuz falan evet dedi babam kafadardir.Sonra yerimize gectik oturduk ikimizde,kiz geldi dedi gelin beraber eğlenelim falan arkadasim da sorun yok dedi gittik oturduk.😄
Daha sonra adam baktim bana fena bakiyor bir tirstim falan bana demez mi cok güzelsin bir aksam beraber yemek yiyelim.Kiz ordan atladı yanlis anlama babam ünlü bir X kişisi diyelim onun klibinde oynayan kadinla evli senle arkadas olmak istiyor.Hadi oradan dedim arkadasa isaret yaptim kacalim diye.Hesap icin kasaya gittik bunlar bizden önce hesabi ödemeden kaçmışlar.Kasada öğrendik şok olmuştuk.🙄
Ay inanmıyorum ahahahhahaha

Ay aklıma bir anımı getirdin.
2 sene önce sevgilime 'Gözlerin, dudakların alev alev yangınlara çağırıyor' diye mesaj atmıştım. O da öyle bir havaya girmişti ki, salak 😂
Ben eski sevgilime romantik romantik şeyler yazardım bu repliği nasıl yazmamışım ahahahahah lahmacunum derdim domatesin olayım ahahahah

Bir kahve zincirinde çalışan bir bebeye aşık olmuştum. Yüz yıl önceki konularımı bilenler tanır, yeşil gözlü ex yarim 😅
Sabah 5'te uyanır hazırlanmaya başlar, mağazanın açılışına giderdim. Belki sabah vardiyasında o vardır diye. Bütün günümü orada geçirirdim.
Neyse bir gün bayağı sohbet ettik. En güzel sıcak çikolatayı onun yaptığını söyledim. Bu da bir havalara girdi. Galiba erkeklere hava basma işini iyi yapıyorum 😅
Sana kalp yapayım dedi, latte art tarzı. O gün de ilk defa gözlük takmıştı. Yapamadı. Başka zaman yaparım dedi.
Neyse ertesi gün gittim sıcak çikolata siparişi verdim. Cilveli cilveli, kalp yapacaktın dedim. Yüzünü kaldırıp bön bön bakıp öyle mi demiştim dedi. O kadar uyuz oldum ki o an 🤦🏻‍♀️
Oturdum masama, Demet Akalın Olacak Olacak açtım kulaklıkla dinliyorum. Arkadaşım aradı konuşmak için kulaklığı çıkardım ve tüm mağaza full ses. Aman tanrım rezillik dedim 😂

Neyse akşam yahusuhlu bir arkadaşımı kapıp oraya götürmüştüm. O da bizi görmüştü 😜

Annanın ki alev alev yangınlara cagırırken seninkinın yaptıgına bak😂
Ahahahah odundu ya tabi diğer kızlara yazmaktan bana yazmaya vakit bulamıyordu beyefedi ahahahah saf masum ben bihterin sadık versiyonuyum eski sevgilim behlülden farksız ah ah nasıl olduda sevdim seni behlül beni kaybetmeyi göze alabiliyor musun ? Beni... beni beni bihteriniğ dıkşıns kfdjgdkf

Bir kahve zincirinde çalışan bir bebeye aşık olmuştum. Yüz yıl önceki konularımı bilenler tanır, yeşil gözlü ex yarim 😅
Sabah 5'te uyanır hazırlanmaya başlar, mağazanın açılışına giderdim. Belki sabah vardiyasında o vardır diye. Bütün günümü orada geçirirdim.
Neyse bir gün bayağı sohbet ettik. En güzel sıcak çikolatayı onun yaptığını söyledim. Bu da bir havalara girdi. Galiba erkeklere hava basma işini iyi yapıyorum 😅
Sana kalp yapayım dedi, latte art tarzı. O gün de ilk defa gözlük takmıştı. Yapamadı. Başka zaman yaparım dedi.
Neyse ertesi gün gittim sıcak çikolata siparişi verdim. Cilveli cilveli, kalp yapacaktın dedim. Yüzünü kaldırıp bön bön bakıp öyle mi demiştim dedi. O kadar uyuz oldum ki o an 🤦🏻‍♀️
Oturdum masama, Demet Akalın Olacak Olacak açtım kulaklıkla dinliyorum. Arkadaşım aradı konuşmak için kulaklığı çıkardım ve tüm mağaza full ses. Aman tanrım rezillik dedim 😂

Neyse akşam yahusuhlu bir arkadaşımı kapıp oraya götürmüştüm. O da bizi görmüştü 😜
Eee cocukla sevgılı olabildin mı annacım

Ya ben çok kötülükler yaptım yahu, beni tasa tutmayacaksınız ama tamam mi:KK70:
Ünide beni bütün ailesine tanıştıran evlenmek için benimle gün sayan bir çocuk vardı, bana karşı bi hatası oldu(aldatma degil), ben de kendisini sildim ama ona hic bisey belli etmedim, intikam alacaktım çünkü... okulumun bitmesine de bikac ay kalmıştı, herşey normalmiş gibi davrandım.. Okul bitti oradan ayrılırken herşey güzel, kendi şehrine döner dönmez numaramı degistirdim, ortak tanıyanlara bile bilgi vermedim, ortadan kayboldum, günümü gün ettim... aylarca mecnun gibi beni aradığını sürekli duyuyordum.. en son nasıl becermişse o zamanlar telsim diye bi firma vardı sene 2001.. yalvarmış yakarmış gizlettigim numaramı alabilmiş ve beni buldu ağladı zırladı neden diye, dedim sana kapak olsun:KK70: sonra kendimi cidden mok gibi hissettim:KK70: ama haketmişti cidden:KK70:
Çok var bende boyke hikaye ya:KK70: tasa tutarsınız beni burda:KK70:

Ya ben çok kötülükler yaptım yahu, beni tasa tutmayacaksınız ama tamam mi:KK70:
Ünide beni bütün ailesine tanıştıran evlenmek için benimle gün sayan bir çocuk vardı, bana karşı bi hatası oldu(aldatma degil), ben de kendisini sildim ama ona hic bisey belli etmedim, intikam alacaktım çünkü... okulumun bitmesine de bikac ay kalmıştı, herşey normalmiş gibi davrandım.. Okul bitti oradan ayrılırken herşey güzel, kendi şehrine döner dönmez numaramı degistirdim, ortak tanıyanlara bile bilgi vermedim, ortadan kayboldum, günümü gün ettim... aylarca mecnun gibi beni aradığını sürekli duyuyordum.. en son nasıl becermişse o zamanlar telsim diye bi firma vardı sene 2001.. yalvarmış yakarmış gizlettigim numaramı alabilmiş ve beni buldu ağladı zırladı neden diye, dedim sana kapak olsun:KK70: sonra kendimi cidden mok gibi hissettim:KK70: ama haketmişti cidden:KK70:
Çok var bende boyke hikaye ya:KK70: tasa tutarsınız beni burda:KK70:
Bu şeytanlığı çok beğendim, ağzıma layık işler 😈

X