Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bir gün okul gezisi gibi bir şeye gitmiştik. Ben de adamı süzüyorum. Kızlar bunun etrafında pervane.
Kafayı bozdum. Dedim ok yaydan çıktı 😂
Ögle arasında gittim bunun odasına. Plastik tabakta makarna salatası mı patetes salatası mı ne yiyordu 😅
Özel bir şey konuşmak istiyorum dedim. Adam geldi. Odasının kapısının önünde. Dedim burada olmaz. Koluna girdim daha daha kuytu bir yere çektim.
Sinsirella kızlar da çevremize konuşlandılar 🐍
Açık açık söylemedim de öyle birine aşığım, geceleri uyuamıyorum öyle bir seyler demistim 🤦🏻‍♀️

Bir gün okul gezisi gibi bir şeye gitmiştik. Ben de adamı süzüyorum. Kızlar bunun etrafında pervane.
Kafayı bozdum. Dedim ok yaydan çıktı 😂
Ögle arasında gittim bunun odasına. Plastik tabakta makarna salatası mı patetes salatası mı ne yiyordu 😅
Özel bir şey konuşmak istiyorum dedim. Adam geldi. Odasının kapısının önünde. Dedim burada olmaz. Koluna girdim daha daha kuytu bir yere çektim.
Sinsirella kızlar da çevremize konuşlandılar 🐍
Açık açık söylemedim de öyle birine aşığım, geceleri uyuamıyorum öyle bir seyler demistim 🤦🏻‍♀️
Kafayı bozdum dedım ok yaydan ciktı cumlene kahkaha attım hahahsgshahahhahahahahahahahahahahahaahahhaahah

Kafayı bozdum dedım ol yaydan ciktı cumlene kahkaha attım hahahsgshahahhahahahahahahahahahahahaahahhaahah
Bihterin replikleri hafizamda kalmış 827383 kere izleyince.
Alkollü kaza yapmadan önce Behlul'le konuşuyordu ya Ok yaydan çıktı diyordu 😂

Hıcbır turk dizisini bastan sona izlemedim ahır omrumde.
Askı memnu yu onbes kere bastan sona izledim ve anne ben ölüyorum bolumuyle finalini ara ara acar izlerim 😂😂😂😂
Tum acılarını pekiye sıgdıran koca yureklı Bihter kılkuyruk Behlül ıcın mahvetti hayatını 😂😂

Ay o bihterin benim kalbimde yeri başkadır , eski sevgilime sürekli beni beni bihterini diye mesaj atardım ahahahah oda barışmak için beni beni bihterimi özledim derdi salak şey behlül boşuna demiyormuşum aldatıyordu beni aptalll Ahahahah behlül nasıl sürünüyorsa şimdi öyle sürünüyor bi farkı yok ahhaha

Ay o bihterin benim kalbimde yeri başkadır , eski sevgilime sürekli beni beni bihterini diye mesaj atardım ahahahah oda barışmak için beni beni bihterimi özledim derdi salak şey behlül boşuna demiyormuşum aldatıyordu beni aptalll Ahahahah behlül nasıl sürünüyorsa şimdi öyle sürünüyor bi farkı yok ahhaha
Behlul o evden nasıl ciktı ara ara merak ederim keske filmini cekselerdı😂😂

Hıcbır turk dizisini bastan sona izlemedim ahır omrumde.
Askı memnu yu onbes kere bastan sona izledim ve anne ben ölüyorum bolumuyle finalini ara ara acar izlerim 😂😂😂😂
Tum acılarını pekiye sıgdıran koca yureklı Bihter kılkuyruk Behlül ıcın mahvetti hayatını 😂😂
Hep düşünüyorum cidden Behlül için mi sıktı kendine diye 🤔
Yoksa Behlul'un Nihal'i seçmesini mi kaldıramadı yoksa utangaç biriydi de tüm sosyetede adının çıkacak olmasını mı? Kafamda deli sorular 😅

Neyse ben anlatiyim bari canim sıkıldı öyle öpüşmeli falan degil bu sefer sasiracaksiniz.

Bir aksam normal erkek arkadasimla bardayiz.İciyoruz,cosuyoruz falan,yan masada baktim bir ikili var.18lik genc bir kiz,yaninda 40lara yaklaşmış veyahut 42-43 vardir en fazla bir adam var.Her neyse ben lavaboya gittim bir ara kizda geldi biraz konustuk falan yanimdaki babam dedi sasirdim.Ne guzel dedim karsilikli iciyorsunuz falan evet dedi babam kafadardir.Sonra yerimize gectik oturduk ikimizde,kiz geldi dedi gelin beraber eğlenelim falan arkadasim da sorun yok dedi gittik oturduk.😄
Daha sonra adam baktim bana fena bakiyor bir tirstim falan bana demez mi cok güzelsin bir aksam beraber yemek yiyelim.Kiz ordan atladı yanlis anlama babam ünlü bir X kişisi diyelim onun klibinde oynayan kadinla evli senle arkadas olmak istiyor.Hadi oradan dedim arkadasa isaret yaptim kacalim diye.Hesap icin kasaya gittik bunlar bizden önce hesabi ödemeden kaçmışlar.Kasada öğrendik şok olmuştuk.🙄

Belul o evden nasıl ciktı ara ara merak ederim keske filmini cekselerdı😂😂
Nasıl çıktığını kesin olarak aklımda tasarladım size anlatıyım :
Behlül bihtere baka kalır adnan bihterin yanına çömer ağlamaya başlar behlül de o şaşkınlık ve korkuyla odanın lavabosunun arka kapısından çıkar ve gider ön kapıdan çıkmışmıdır bilmiyorum korkudan oradan çıkamaz bencce ahahahah neyse dışarı deli gibi koşar arabaya binememiştir gidiş o gidiş asıl sonradan neler yaşadı kimlerde kaldı nerede yattı diye merak ediyorum illa arkadaşları vardır onlarda yatmış kalkmıştır ahahahah şerefsiz behlül mezarında bihtere seviyorum seni bile diyemedi korkakkk eski sevgilimde aynıydı kalbi 3+1 ay bu aralar çok anıyorum eski sevgilimide Aman Allah korusun ahahahahahah ah ah bihterim bebeğim bide ezel izliyordum ah ezel ah

Son düzenleyen: Moderatör:
Hep düşünüyorum cidden Behlül için mi sıktı kendine diye 🤔
Yoksa Behlul'un Nihal'i seçmesini mi kaldıramadı yoksa utangaç biriydi de tüm sosyetede adının çıkacak olmasını mı? Kafamda deli sorular 😅
Utanc bence. Adnan bile kapıı acar acmaz behlule sen benim oglum dun dedı Bihter yokmus gıbı davrandı behlul de bıraktı Bihter ı yokmus gibi davrandı.
Pısmanlık Utanc hepsi bence tabıı, ask degıl ama

Ay aklıma bir anımı getirdin.
2 sene önce sevgilime 'Gözlerin, dudakların alev alev yangınlara çağırıyor' diye mesaj atmıştım. O da öyle bir havaya girmişti ki, salak 😂

Neyse ben anlatiyim bari canim sıkıldı öyle öpüşmeli falan degil bu sefer sasiracaksiniz.

Bir aksam normal erkek arkadasimla bardayiz.İciyoruz,cosuyoruz falan,yan masada baktim bir ikili var.18lik genc bir kiz,yaninda 40lara yaklaşmış veyahut 42-43 vardir en fazla bir adam var.Her neyse ben lavaboya gittim bir ara kizda geldi biraz konustuk falan yanimdaki babam dedi sasirdim.Ne guzel dedim karsilikli iciyorsunuz falan evet dedi babam kafadardir.Sonra yerimize gectik oturduk ikimizde,kiz geldi dedi gelin beraber eğlenelim falan arkadasim da sorun yok dedi gittik oturduk.😄
Daha sonra adam baktim bana fena bakiyor bir tirstim falan bana demez mi cok güzelsin bir aksam beraber yemek yiyelim.Kiz ordan atladı yanlis anlama babam ünlü bir X kişisi diyelim onun klibinde oynayan kadinla evli senle arkadas olmak istiyor.Hadi oradan dedim arkadasa isaret yaptim kacalim diye.Hesap icin kasaya gittik bunlar bizden önce hesabi ödemeden kaçmışlar.Kasada öğrendik şok olmuştuk.🙄
Baba kız olduklarına emin miyiz yabancı korku filmi gibi 😂😂

X