Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Pinti ,işine gelmiyo .Altın hesabı açalım diyo mesela Hesap cüzdanını mı takayım elime ya da boynuma uyar oraya takayım ,işine gelmeyen herşeye cimri ben ona varyemezim diyom
Eski sevgilimde cimriydi nasıl beddua etmişsem benden ayrıldıktan sonraları evine hırsız girip tüm biriktirdiği altınlarını çalmıştı ahahahahah o geldi aklıma ahahah

O degıl de millet dısarı cıkmıyor cıkmasınlar da zaten, dogum gunum ıcın ufak bir pastayla cıkıp kmse gelmıcek en cok buna uzuluyorum
bak sakın evlenme ,ben 999 kere pişmanım .Sen doğum gününde aç bi topik gelelim oynayalım eğlenelim ne yapcan milleti yeaaa bak sana çeyrek takcam

Hahahahahaha intihar etmedı mı
Keşke nerde o günler ahahahah daha başına neler gelmişti neler ama aklıma kötülerin uzun yaşadığı geldi ahahah daha çok nane yiyecek kıyarmı canına ahahaha nasıl beddua etmişim dedim tek ona da değil bana kötülük yapan yandaşlarıda nasibini almıştı ahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…