Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Şımdı degisim zamanı didim
Nasıl biliyo kız?

Bu nickim eski Twitter ismimdi
Bı kere laf arasında demiştim gulmuştuk
Arada buradan 1-2 konu atmıştım sukretmesi için bana sbshaah

Geçende konuşurken kkdaki konular diye bı kac örnek verdi korktum ya çoğu benim yorum yaptığım konuydu wbsjwbsjbsjqjsbq

Raad raad hurma anlatmak bana haram oldu

Bangirl nihayet aramıza dönmüş o arada ifşa da olmuş ohhh missss konu açacak olursan tontiş sevgilime olan sevgim, aşkıma olan aşkım, yerim onu ben gibi tercihlere çalış artık

Sen niye banlandin yine

Bangirl nihayet aramıza dönmüş o arada ifşa da olmuş ohhh missss konu açacak olursan tontiş sevgilime olan sevgim, aşkıma olan aşkım, yerim onu ben gibi tercihlere çalış artık

Sürekli banliyolar beni ya suçum yok günahım yok

Zaten cocugum kkdaki konuları bı anlatıyor ahahahah sanki mars da yaşayan insanlar bulunmuş, öyle şaşırarak anlatiyor

Ahahaha ya neden neden diyesim geliyor ciddili şeyler yüzünden niye banlamıyoruz biz böyle saçma sapan

E tamam tam da doğru tepkiler işte normal karşılasa sana kıyamazdım bebeyim yaa

Ya ama diğer bölümleri de keşfetmiş 20 yaşındaki kız konu açmış 2 aylık evliyim gebe kalamıyorum yumurtalarim gidiyo diye yazmış diyor
Erkeklerin bulunduğu bı işte çalışıyor. Bende buradaki erkekler garip zannediyordum diyor

Oturuyom mutfakta napiyim siteye her girdiğimde acaba banlandimmi diye korka korka giriyorum canımın istediği gibi yorum yapamiyorum stresim içimde kalıyor linç damarım kabarıyor

Oto şeye banliyolar ya

Bı dahakine konu sahibini ya da cevap vereceğim kişiyi buraya etiketleyip vericem sende öyle yap sjbwjbsjxb

Ben real hayatımda burayı hiç bilmiyormuş gibi yapıyorum. Öyle bir site mi var bilmiyordum tripleri falan
Burası benim ütopyam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…