Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Karantina günlerinde yemediğim nimet kalmadı herşey çok fazla geliyor
Geçen hafta mutfakta bulaşık yerleştirirken 3 şekerpare gömüp, ayyy içim kıyıldı tatlı tatlı deyip 5 kaşık falan bulgur pilavı yiyip, üzerine de 3ü1 arada icip zehirleneyazdim desem

Yıllardır alamadığım kilolar , şimdi basima bela oldular...
Ben kilo verdim 52 ye düştüm jffjfj dümdüz karınla uyanıyorum sabahları su spor peynir salatalık domates meyve, süt yada portakal suyu yanına çay sonra karbondihdat olsun diye bulgur yada makarna yada pilav falan yiyorum yanına çorba sonra su ve meyve hamurişini bırakınca yenilendim daha enerjiğim daha iyiyim sadece açım nddndj ekmekle doyuyormuşuz onu anladım djdjdj

Geçen hafta mutfakta bulaşık yerleştirirken 3 şekerpare gömüp, ayyy içim kıyıldı tatlı tatlı deyip 5 kaşık falan bulgur pilavı yiyip, üzerine de 3ü1 arada icip zehirleneyazdim desem
Ay bu benim kafa, tek fark tatli duskunu degilim, ama dondurma ustu icim kıyıldi deyip cig sucuk kemirip üstüne ay accik bsyler icem dedigim cok oldu. Ya da cay yanı biskuvi yerine peynir ve aci biber tursusu yemisligim de.

Hiiç spor falan yapamam ayol. 45 kilodan 55e çıktım. Iyi de oldular gibi de masraf çıktı şimdi yeni kıyafet almak lazım püüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…