Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

En guzelını yapıyorsun, surekli yazsa falan keserdim muhtemelen ama ayda yılda bir video atıyor boyle ve o an ızlemenı ıstıyor elli kere de izle yazıyor. Belki ısım var belki moralim bozuk belki aglıyorum haberin yok.
Dedıgım gibi Gulmuyorum da.
Sorunlu falan degılsın kafan pırıl pırıldır iste ne guzel

Ay ne bileyim ya, böylede sorunlu ben gibi duruyorum ama cidden ... sürelecek akil yok kimilerinde
iq seviyem düsüyor bir zaman sonra mesela, hop kaciyorum

Dublaj videolarına gulen bırıyle takilacagina tek kal daha ıyı bence

Ya bir de kizmayin bana ama dudagi büzüp poz verenlerden asiri soguyorum
ha takiliyorum ama dudak büzen insanlarin karakterleri genelde benimle uyusmuyor
ben büzemiyorum mesela
olmuyor cok denedim ama yapamadim, uzayli gibi hissetmedim de degil hani, ne yana baksam dudak büzüyordu bir ara

Hahahaha bu haysiyetsiz sekılde davranıp hor kullansaydın sararmszdı bile 😂😂😂
Hep fazla değerden boşuna dememişler ederinden fazla değer şaklabanı kral eder diye o kadar cildine düzenli maske yapanlar var bende yapardım hergün ama noldu sonuç sivilceli kuru cilt oysa yüzünü ayda bir yıkayanların cildi bebek gibi e ne anladık bundan ahahahha yazıklar olsun başka birşey demiyorum jfgjfdgj

Ya bir de kizmayin bana ama dudagi büzüp poz verenlerden asiri soguyorum
ha takiliyorum ama dudak büzen insanlarin karakterleri genelde benimle uyusmuyor
ben büzemiyorum mesela
olmuyor cok denedim ama yapamadim, uzayli gibi hissetmedim de degil hani, ne yana baksam dudak büzüyordu bir ara
O dudak büzenler ergendir emin ol kendilerini aşırı güzel bulup egoları tavandır narsisttir egoisttir ergendir başka sözüm yok onlara ahahah

O dudak büzenler ergendir emin ol kendilerini aşırı güzel bulup egoları tavandır narsisttir egoisttir ergendir başka sözüm yok onlara ahahah

ya cidden cevremde iki üc kisi vardi onlar da biri dudak büzücü, biri tiktokcu, whatsup durumuna koyuyor
abooov
kocam öyle agiz burun yapip gösterdigimi görse bacagimdan vurur
saka saka vurmaz, ne salak karisin ya sen deyip bosama ihtimali olur :KK69:

ya cidden cevremde iki üc kisi vardi onlar da biri dudak büzücü, biri tiktokcu, whatsup durumuna koyuyor
abooov
kocam öyle agiz burun yapip gösterdigimi görse bacagimdan vurur
saka saka vurmaz, ne salak karisin ya sen deyip bosama ihtimali olur :KK69:
Hayatımda hiç dudak büzüp foto koymadım fhfghjfgf çok ergence yaa fotoğraf çekilmekten de hoşlanmam birileriyle sadece kendimi çeker koyarım fgjjfgj

Hayatımda hiç dudak büzüp foto koymadım fhfghjfgf çok ergence yaa fotoğraf çekilmekten de hoşlanmam birileriyle sadece kendimi çeker koyarım fgjjfgj

Bri yastan sonra insan fotograf cekemiyor
en son üniversitede kendi fotografimi cekmekten zevk aliyordum ama su an eblek eblek cikiyorum
poz veremiyorum, bes sene icinde muhtemelen kameralrdan da kacarim, hayirlisi

Anammmm kafam güzel tey lo lo, tey lo lo:KK70: valla kim ne yazmış bilmiyom ben öyle araya girip bi selam vereyim dedim:KK70: kafayı çekiyom, oldu bin beş yüz:KK70: düştüm düşecem anasını satayim:KK70:
Özleniyon ama ya, hasretinden yandı gönlüm mood on yani 😒
Sapıh gibi en son ne zaman girdin diye yazdigin yorumlara bakıyorum :KK70:

X