Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Insallah biter guzel gunler gelir ve sen giyer cıcılerını sahilde dolasırsın misler gıbı
Ya umarım hep birlikte dışarı rahat çıkarız ya millet olarak şaşırdık fırsatçılar azdı arttırdı herşeyi işsizlik mi dolandırıcılık mı stres panik herşey arttı ya.

Benım bir arkadasım var her dk konusup yazısmayız.
Hatta mesela aradıgında acmazsa eger geri de donmez. Bana cok yapmiyor bunu ama insanlara genel tavrı bu.
Fakat soyle bi huyu var, wpdam sacma sapan hıcbırımızın gulmeyecegı komik olmayan seyler atar ve sen baktım cıdden cok komıkmks diyene kadar izledin mi diye sorar.
Cok guldum mutlaka izle yazar.
Izledın mi sencede komıkmı der.
Ta ki sen bıkıp izleyene kadar.
Ama mesela asla bigun nasılsın diye sormaz.
Simdı bana video attı.
Mememı oksijenlı suyla temizleyip ucuna sargı bezi taktım cunku hassaslastı ve agrım cogaldı.
Moralim bozuk.
Gelmıs ısrarla izledin mi? İzle bak. Ben cok guldum
Izledım mi gıbı arkada dort kere sormus.
Ama nasılsın yok?

Simdı ben buna yeter be geldin kırk yasına insanlara once nasılsın demeyi ogren diye bagırsam, video hıc komik degıl ancak sen gulersın boyle sacma salak seylere desem terbiyesiz ve sınırlı bırı olurum dı mı?

Hatta mesela aradıgında acmazsa eger geri de donmez. Bana cok yapmiyor bunu ama insanlara genel tavrı bu.
Fakat soyle bi huyu var, wpdam sacma sapan hıcbırımızın gulmeyecegı komik olmayan seyler atar ve sen baktım cıdden cok komıkmks diyene kadar izledin mi diye sorar.
Simdı bana video attı.
Mememı oksijenlı suyla temizleyip ucuna sargı bezi taktım cunku hassaslastı ve agrım cogaldı.
Moralim bozuk.
Ama nasılsın yok?

Simdı ben buna yeter be geldin kırk yasına insanlara once nasılsın demeyi ogren diye bagırsam, video hıc komik degıl ancak sen gulersın boyle sacma salak seylere desem terbiyesiz ve sınırlı bırı olurum dı mı?

hic söyle yaptin mi, yani evet izledim ama su an morlaim bozuk ya iste söyle söyle oldu dedin mi?
dedinse de tepkisi nasil oldu onu merak ettim ona göre yorum yapacagim

Simdı bana video attı.
Moralim bozuk.
Ama nasılsın yok?

Benimde öyle bi arkadaşım vardı sadece bişe istemek için yazardı onun dışında selam nasılsın falanı yoktu hiç hiç yazmazdı onun dışında bunu ona söyleyince sinirlendi hiç yazmadı sonra arkadaşımda haklısın dedi falan ama aramızı düzeltti yanlış anladın kızı falan dedi ona .falan falan küs değil artık. Çok saçma insan bi nasılsın demezmi merabalaşmaz mı neden yani ? çok ayıp size yaptığı şey :KK43:

Benimde öyle bi arkadaşım vardı sadece bişe istemek için yazardı onun dışında selam nasılsın falanı yoktu hiç hiç yazmazdı onun dışında bunu ona söyleyince sinirlendi hiç yazmadı sonra arkadaşımda haklısın dedi falan ama aramızı düzeltti yanlış anladın kızı falan dedi ona .falan falan küs değil artık. Çok saçma insan bi nasılsın demezmi merabalaşmaz mı neden yani ? çok ayıp size yaptığı şey :KK43:
Kırk yasındakı insanların yapmaması gereken seyler bence bunlar. Gencken Bı derece hatta genclerin cogu oyle ama kırk yas. Cok cırkın.
Gulmuyorum ben videolara.
Tiktoktan nefret ediyorum, gulenlere de boyle saskınlıkla bakiyorum.
Israrla izledin mi izle bak ben ızledım cok komik komik dı mı tarzı yazıları da sevmiyorum
Ben kendimle ugrasırken sana komik gelen ama bana gelmeyen seyı izlemek zorunda degılım.

Hayır izlemedim dedım.
İzle ama mutlaka cok komik yazdı, ben sevmiyorum bu tip videoları Gulmuyorum da yazdım.
Hıcbısey yazmadı muhtemelen küstü, küserse ekime küsmezse kasıma kadar yolu var

hic söyle yaptin mi, yani evet izledim ama su an morlaim bozuk ya iste söyle söyle oldu dedin mi?
dedinse de tepkisi nasil oldu onu merak ettim ona göre yorum yapacagim
Hayır nasılsın demeyen insanlara moralim bozuk tarzı cumleler kurmuyorum okumamsyı tercih ediyorum.
Ama simdı sevmedıgımı yazdım cevap vermedi muhtemelen onu ilgilendirmeyen videoyu izlemedim dıye küstü.

Hayır nasılsın demeyen insanlara moralim bozuk tarzı cumleler kurmuyorum okumamsyı tercih ediyorum.
Ama simdı sevmedıgımı yazdım cevap vermedi muhtemelen onu ilgilendirmeyen videoyu izlemedim dıye küstü.

Asöinda sevmiyorsan yavastan arkadasligini bitir, yani zorla sevgi olmuyor
her yaptigi sinirini bozar bir zaman sonra
ben sana böyle diyorum ama bir tane bile arkadasim yok yakinimda
sorunlu muyum acaba, ben direk kesiyorum alakayi hemide cok basit bir sekilde :kahve:

Asöinda sevmiyorsan yavastan arkadasligini bitir, yani zorla sevgi olmuyor
her yaptigi sinirini bozar bir zaman sonra
ben sana böyle diyorum ama bir tane bile arkadasim yok yakinimda
sorunlu muyum acaba, ben direk kesiyorum alakayi hemide cok basit bir sekilde :kahve:
En guzelını yapıyorsun, surekli yazsa falan keserdim muhtemelen ama ayda yılda bir video atıyor boyle ve o an ızlemenı ıstıyor elli kere de izle yazıyor. Belki ısım var belki moralim bozuk belki aglıyorum haberin yok.
Dedıgım gibi Gulmuyorum da.
Sorunlu falan degılsın kafan pırıl pırıldır iste ne guzel

Kırk yasındakı insanların yapmaması gereken seyler bence bunlar. Gencken Bı derece hatta genclerin cogu oyle ama kırk yas. Cok cırkın.
Gulmuyorum ben videolara.
Tiktoktan nefret ediyorum, gulenlere de boyle saskınlıkla bakiyorum.
Israrla izledin mi izle bak ben ızledım cok komik komik dı mı tarzı yazıları da sevmiyorum
Ben kendimle ugrasırken sana komik gelen ama bana gelmeyen seyı izlemek zorunda degılım.

Hayır izlemedim dedım.
İzle ama mutlaka cok komik yazdı, ben sevmiyorum bu tip videoları Gulmuyorum da yazdım.
Hıcbısey yazmadı muhtemelen küstü, küserse ekime küsmezse kasıma kadar yolu var
Tik tok mu izliyor :eek: ben iletişim kurmuyorum çekenlerle dışlıyorum hepsi ergen oluyor ama sana saygılı olmuyorsa mesafeni koy bence hayır cidden çocukça davranmış.

Tik tok mu izliyor :eek: ben iletişim kurmuyorum çekenlerle dışlıyorum hepsi ergen oluyor ama sana saygılı olmuyorsa mesafeni koy bence hayır cidden çocukça davranmış.
Tıktoktu evet asfagsgsgs
Ya tıktok ya da bu dublaj videoları yok mu kusmalik onlardan?

X