Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bı kızın sevgilisi evli çıkmış onunla ilgili konuydu kıza demediklerini birakmamislar
6 aylık sevgilini nasıl yatağa alırsın diye
Benim süremi duysalar recm ederler galiba xhfxhfxhfchfc
Hiç kimse sınanmadığı günajahdhdudbdb sen burdan gir, en temizi, çok tutuluyor hem bu söz her mecrada 😂

Bı kızın sevgilisi evli çıkmış onunla ilgili konuydu kıza demediklerini birakmamislar
6 aylık sevgilini nasıl yatağa alırsın diye
Benim süremi duysalar recm ederler galiba xhfxhfxhfchfc
Anlat bize brokcum, anlat hurmanı, çıkar içindeki annayı hadi ama 😂 biraz da ben recm işine gireyim geyik mecrasında da olsa 😬

Ben uyumaya gidiyorum cıceklerim
Sızı opuyorum bugece ıcın hepinize tesekkur ederim ayrı ayrı seviyorum sızı
Sayet uyuyamazsam gelırım gene ama uyurum cunku uykum var agagsgaga ♥♥
İyi uykular yangıntoşum, 36 sana iyi gelecek büyük hissediyorum, bu kez güven hislerime plzzz 🤭

Ne aldın at bakalım merak ettim meraklı Melahat olarak😂
Çok güzel ya arkası fermuarlı ekru kısa sweatshirt ama varya alana kadar terledim kaç sefer sayfa yeniledim 2 saat almakla uğraßtım baßka rengini alacaktım Allah'tan iste dükkandan alsam bu kadar yorulmazdim avjvjmaahshdhdhdh

Alana kadar terledim yazmamışsındır, yok yok inanmam buna ben 😂 noolcak be minnoş alamazsan alamaa yar alamazsan alamaaa 🤪 hem her markada stoklar sürekli güncelleniyor zaten, bir dahaki sefere panik yapma, relakzz ol taaaam mı 😎
Kime yazdığım belli değil alıntı cortlamış 😒 @recentpuppet1 sana söylüyorum sana sanaa😬

Alana kadar terledim yazmamışsındır, yok yok inanmam buna ben 😂 noolcak be minnoş alamazsan alamaa yar alamazsan alamaaa 🤪 hem her markada stoklar sürekli güncelleniyor zaten, bir dahaki sefere panik yapma, relakzz ol taaaam mı 😎
Kime yazdığım belli değil alıntı cortlamış 😒 @recentpuppet1 sana söylüyorum sana sanaa😬
Yok ya o sitedekiler ürün biterse bitiyo guncellenmiyo tekrardan deli gibide ürün bitiriyolar ordan :KK43: cidden uğraş verdim ama abartmıyorum zor aldım ahahhahaha hırs yaptım alana kadar hfhfhd

Bana bana bihterine ahahhaha

X