Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hayır hayır banlanmicaz Allah korusun jajfjdjd ya corona var zaten, evde sıkılıyorum banlamayın beni sjfjdjd yazdım bende yorumumu benneyanginlargordum benneyanginlargordum bebeğini sende bak anlarsın. :)
Ya cherly bebeği sen üsturuplu da yemiyorsun ki banı, bak üstüne Brokolis Brokolis iki kere ban yedi de döndü, sen alamanyaya işçi gidenler gibisin, çıkış damgası var dönüş yok 😂

Ya cherly bebeği sen üsturuplu da yemiyorsun ki banı, bak üstüne Brokolis Brokolis iki kere ban yedi de döndü, sen alamanyaya işçi gidenler gibisin, çıkış damgası var dönüş yok 😂
Ben iyi mesajından birden ban almışım. Cahile cahil dedim ama haketti içimin yağları eridi de gittim 😂

Seri ban yiyorum ben ya
Kadın kızlık zarı dikimini anlatmış konu dışı değil
Ben başarı oranı soruyorum dalga diye ban yiyorum, kocan kadar anlayışlı olmak zorunda değiliz diyorum ban yiyorum dhsnsnsnsn

Seri ban yiyorum ben ya
Kadın kızlık zarı dikimini anlatmış konu dışı değil
Ben başarı oranı soruyorum dalga diye ban yiyorum, kocan kadar anlayışlı olmak zorunda değiliz diyorum ban yiyorum dhsnsnsnsn
Başarı oranı sormak nedir brokum yaa 😂 kaçmış bu arada uğruna ban yediğin oran 😂😂 bilelim de ona göre dikiş nakış işlerine girişelim 😂😂😂

Başarı oranı sormak nedir brokum yaa 😂 kaçmış bu arada uğruna ban yediğin oran 😂😂 bilelim de ona göre dikiş nakış işlerine girişelim 😂😂😂

Ya günde binlerce tekrar ediyorsun sonuçta
Bir emek var bir çaba var
İnsan merak ediyor başarı oranını😂
Sen olsan merak etmez misin😭

Ya günde binlerce tekrar ediyorsun sonuçta
Bir emek var bir çaba var
İnsan merak ediyor başarı oranını😂
Sen olsan merak etmez misin😭
Bak bu yediğin bal hoşuma gitti, bilgi edinme amaçlı yenen bal mübahtır a dostlar 😂 ban demiycem artık bal diycem baneneeee 😒 hem dikiş işinde para çoktur, biz de mi diksek biçsek😈 dikiş diyorum dikiş tabi ki 🤪

Bak bu yediğin bal hoşuma gitti, bilgi edinme amaçlı yenen bal mübahtır a dostlar 😂 ban demiycem artık bal diycem baneneeee 😒 hem dikiş işinde para çoktur, biz de mi diksek biçsek😈 dikiş diyorum dikiş tabi ki 🤪
Ay lazerle falan mı yapıyolar acaba iğne iplikle yorgan diker gibi girismiyolardir herhalde 🤔
Bak simcik ben de merak ettim :KK70:

Zaten diktim diyip dikmeyenler varmış biz onlardan oluruz sonra ver elini başka ülke :KK53:
Suç işlemeye yonlendirmeden ban yicem gibi hissediyorum ajnxjahdjahdk

X