Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Açar bi horon oynarız :)
İyi ki doğdun, ömrün hep güzel olsun. Bütün güzel günler senin olsun. İyiki doğdun, iyiki hayatımızdasın Nisan güzeli,grubumuzun neşesi. :) ❤
Amin askım ya amin ınsallah hepimiz saglıklı mutlu guzel gunler goruruz en kısa zamanda sızı seviyorum, sız olmasanız ben cok sıkılırdım

Amin askım ya amin ınsallah hepimiz saglıklı mutlu guzel gunler goruruz en kısa zamanda♥♥ sızı seviyorum, sız olmasanız ben cok sıkılırdım♥♥
Bizde sensiz çok sıkılırdık kuzu seni çok seviyoruz

Amin askım, once saglık sonra para huzur olursa da ask a okeyım

Kızlar kargocular çalışıyor mu birşey sipariş etsem gelir mi bilginiz var mı kuzular
Nereden alacağına bağlı canım, 3-5 marka online satışa da kapatmış ama çoğu devam ediyor. Tabi online alış çok olduğu için kargo firmaları teslimatta gecikme yaşıyorlar, onu da hesaba kat.

Nereden alacağına bağlı canım, 3-5 marka online satışa da kapatmış ama çoğu devam ediyor. Tabi online alış çok olduğu için kargo firmaları teslimatta gecikme yaşıyorlar, onu da hesaba kat.
Ya dışarı çıkamıyoruz her yer kapalı mecbur internetten bişey alicam bide ürün tükendi son bi taneyide Ben ekledim sepete geç gelmesi sorun değil gelsinde

Bacak pek erimeden totosu erimemis mi yav
Nasıl bı program vermiş ki acep Toto diklesip sıkılaşacağına duzlesmis
Ben mi yanlış görüyorum kizlar

Yaaa pöfff sana laflar hazırladım şoklardan şok beğenirken sayfayı bir açtım çıplak kadın, malum sayfanın yarısı reklam oluyor alıştık da diyorum ki bu neyin reklamı ki? Ouww dedim bizim brok kendini atmış, yuh be çıplak mı atmış noluyor derken yazdığını okudum ve derriiinn bir nefes aldım, ki bu anlattıklarım yaklaşık 3 saniyede olan duygu değişimlerimdir beni çok yorduğun için de soruna cevabım yoktur, hakkını şoka sokarak kaybettin sen

Ahahdfddgdg kız nasıl bi imaj çizdim sende tövbe estağfurullah
Ayrıca foto tam çıplak değil ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…