Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hemi de 2 kere öptü hiiiiih :KK70:
O günden beri alnimi yıkamıyorum dermişim falan :p
Ah ah erkeklerle samimi olamıyorum soğuk duruyorum hiç konuşmuyorum yanaşan yok ahahahah ama gene erkek çevrem olsun isterdim sadece dedikodu çıkaranlar olur mu diye düşünüyorum bir kız erkeklerle takılınca yollu muamelesi gösterenlerde oluyor bu tepkiden çekiniyorum bu yüzden hayatıma erkek almıyorum konuşursam uzaktan konuşuyorum mesafeli asla sarılmam öpmem ama güzel bişey yaşadığın şey senin için güzel bir anı olmuş :KK70:

Kız bende özledim valla napiyorsunuz var mı alengirli seyler:halay:

Şu konulardaki cinsellik algısına ayar oluyorum ya agdgshs bu önyargıları olan kişileri al beni lan diyen teyzeler gibi görüyorum😂😂
Ayağının tozuyla konuma gel bebeğim :KK70:

3 yıl önce ameliyat oldum. Ameliyat öncesi muayene, kan testleri falan derken bir süre takıldım hastanede. Bir doktora abayı yaktım o sırada. Adamın biyografisini ezberlemeler mi dersin, anneme sürekli adamı anlatmalar mı dersin :KK70:

Benim narkozla aram pek iyi değil. 2 kere ameliyat oldum. Ikisinde de ayılma evresinde bildiğiniz ortayı birbirine kattım :KK70:
Bu ameliyattan sonra da yine ortalığı birbirine katmışım. 5 kişi beni zor zaptediyor. O kafayla beni ameliyat eden doktorumu istiyorum.
Annem de çıkmış beni ameliyat eden doktoru çağırmaya, o sırada koridorda benim doktor aşkitomu görüyor.
Annem de az değil ha. Adama demis kızım size hayran falan. Adamın da bir hoşuna gitmis.
Koşa koşa odama gelip alnımdan öpmüştü beni 💜 :KK70:

Alnından mi optu😂

O ara helalimsin benim artık deseydin saasjaj sonra narkozluydum falan diye yirtardin😂😂

Ayağının tozuyla konuma gel bebeğim :KK70:

Bakım ama şikayet etme 😂😂 resmen 2 gün aralarla ban alıyorum😭

X