Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

istediğim etkiyi elde ettim o zaman iki üç iğrençlik anlatam gfufkfhvhjd :kusmuk: adam kadının poposuna tırmık soktu sonra kadın kanlı tamponu sallama çay gibi bardağa koydu suya ve o suyu içtiler kadın regl ama seviştiler heryer kan
Bu ne ya korku filmi gıbı
😷

Ay aklıma bir rezillik anımı getirdin Hemsirecik Hemsirecik
Msn zamanları, dinlediğimi göster diye bir şey vardı ileti mi durum kısmında mi ne
Ben de açmışım +18 şeyler izliyorum, halam yazmasin mi Anna sen ne izliyorsun diye 🤦🏻‍♀️ Kabak gibi görünüyormuş isim misimli konusu falan sanırsam 🙄
Baskın basılanındır mood 😂

Ya bısı diycem herkesten duyuyorum bunu cevremdekı ben yemeden ıcmeden kesilmek uzedeyım ya
En son yaptıgım pilavdan yedim altı falandı saat tas catlasın
Hıc ac degılım ve ictigim sigara kahveyi görsen?
ders çalışınca acıktığımı farkettim ahahahah belki sigara tok tutuyordur seni ondandır :)

Msn zamanları, dinlediğimi göster diye bir şey vardı ileti mi durum kısmında mi ne
Ben de açmışım +18 şeyler izliyorum, halam yazmasin mi Anna sen ne izliyorsun diye 🤦🏻‍♀️ Kabak gibi görünüyormuş isim misimli konusu falan sanırsam 🙄
ahahaha ulan bu nasıl ifşa olmak hgfakdhfkaj

Ahahhaha yok artık ahahahha

X