Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kulağından tuttuğum gibi kapıya koyarım ama kulağından kesinlikle tutarım ki orselensın

Havayla sısırıyosun galiba

Kulağından tuttuğun gibi kapıya koyarım ama kulağından kesinlikle tutarım ki orselensın

Havayla sısırıyosun galiba
AHHAHAAH önce herhangi bi deliğinden pompayla hava basıp şişirip hahaahahaha ay yazık be, aylarca çölde falan kalsa bi ihtimal acır hak veririm de bu neee

Ne zaman moralim bozulsa keyfim kacsa, acarım bir iste benim stilim all star kavga basitlik kaos izler keyiflenırım
Aysenur u biliyorum oyuzden

Bebegın havasının sondurulmesıne kadar verildi
karar okunduğu anda balon bayanın tıpasının açılması ve pffpfpfpfp diye bi sönme sesi, adamın balon bayana bakışları, mahkeme çıkışı sönük balon bayanın ipinden tutup boynu bükük bakması ve kapanış..

Ne zaman moralim bozulsa keyfim kacsa, acarım bir iste benim stilim all star kavga basitlik kaos izler keyiflenırım
Aysenur u biliyorum oyuzden
Ay ya kız neler yaşadığını anlattı kızın ifşası çıkmış bayağı eleştirmişler bunu linç yemiş falan bazıları diyor haketti falan cidden acımasızlar tamam insanlar çok yanlış yollara sapabiliyorda pişman olur değişir insanlar acımasızca eleştiriyor , kız lisede kızlardan çok dayak yedim diyor böyle bi insan dövülebilir diyor ne kadar acımasızlar aaa

Aysenur u severdim ben kendi kendine buyumus ne anası ne babası sahip cıkmis
Bu yasa sag saglım gelmesi mucize bu ortamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…