Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Abi ben bıseyı anlamıyorum
Adamlar kadınlara hayatı cehennem ediyor, kurtul be canım demek yerine kadına seviyor musun kocanı ozaman degısır diyorlar ya
Bileklerimi dikine kesmek istiyorum

Kız bende kesmek istiyorum her yerimi
Bazen acaba benimki de boyle mi diye sinirleniyorum takilacak gibi oluyorum agagaha
Sonra sacmalama brokolis diyorum cocugun ne sucu var

Ama kızın ifşasıda bayağı ifşa ya ahahahah izliyim dedim izlemez olaydım periscopeda canlı yayın açmış bide alkollü ya o kafayla olaylar olaylar videoyu kapattım hemen ahahahahha gözlerim kanadı öğh

Ben izlemedim duymuştum ama. Sevdıgım ınsanların kuculdugu seyleri izleyemiyorum ben
İcim almıyor
Bı de hemcinsim olunca ozaman daha da kıyamıyorum, yaşı da Kucuk zaten.

Ben izlemedim duymuştum ama. Sevdıgım ınsanların kuculdugu seyleri izleyemiyorum ben
İcim almıyor
Bı de hemcinsim olunca ozaman daha da kıyamıyorum, yaşı da Kucuk zaten.
Yani izleme zaten çok kötü bir video neyse tecrübe edinmiştir yola bakıyordur kimse günahsız hatasız değil biyerde okumuştum şöyle bişey diyordu :
- şu merdiven başında pazarlık yapan kadın bir fahişe mi ?
+ hayır
- peki ya o sokağın başında bacaklarını gösteren?
+ hayır
- peki ya şu kadın baksana nasıl da şehvetle bakıyor?
+ hayır o da değil
- burada hiç fahişe yok mu baksana şu kadınlara nasıl da giyinmişler?
+ fahişe nedir bay burton?
- tenini parayla satan aşağılıklardır bay vencanze?
+ hayır bay burton fahişelik bu değildir!
- hah neymiş peki fahişelik?
+ fahişelik, insanların hayatını bilmeden onları aşağılamak ve yargılamaktır. sokağın sonunda bir berber var bay burton lütfen aynaya bakınız. orada var olan en büyük fahişeyi göreceksiniz!
hala etkilenirim okurken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…