Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Aşk olsun iki kasa tav olacak hatun muyum ben
Delikanlı, olgun, romantik bir hulk olmasına aşık oldum demişsin ya annacan, hepsi gitti hulk kaldı ya hani günün sonunda, ben de dedim ki zaten aslında hiçbiri yoktu, hulk olduğu için sen onları var sandın dedim, kötü mü ettim

Kız Anna ay burcun akrep. Yoğun duygular kasıp kavuran

Mars in terazi de anlasabilecegin konusabilecegin entelektüel birikimi olan bir beyi arzulamalisin buradan bunu anlıyoruz. Benim burcum terazi ama ben olamam çünkü ben bir bey değilim sgshsbsn

Jüpiter ve venuste bağlantı var. Kilo almaya eğilimli bı kizce olabilirsin

Pluto ve Marşı'nın da acısı var ama çok zorlayıcı değil ama yine de Adnan gereken duyguları gösteriyor bu. Tehlikeli aşka suruklenebilirsin ama açı sert degil

Sağol varol

01.04.1984 13 30 gibi dogmusum Bakırköy /İstanbul

Senin ne iş yaptığını bilmiyorum ama Venüs un 9.evde
Bu ev egitim, yurtdisi, felsefe gibi konularla alakalı
Venuste bulunduğu evi güzelleştirir

Venuste marsin bağlantılı çekici bı hatun olabilirsin

Jüpiter 6.evde oglakta acaba ne meslegindesin merak ettim dişlerin ya da kemiklerine ilgili bı sorun var mı acep

Satürn 4. Evde bu sinanacagimiz ev demek. 4 .ev aile yuva konularimizdir. Hem jupiterden hem venusten destek almış. Ve terazide var evde. Bu bence iyiye işaret

Ilk tanistigimiz zaman öyle olgun, öyle delikanlı, öyle romantik bir imaj çizmişti ki.
Bi de hulk gibi olunca tabi
O lafları kasları kollarıyla saçlarını karıştırırken, bir biscolata erkegi edasıyla kısık bakip yarım gülüş atarak söylediyse insan balayında jupiter sahiline gideceğine bile inanabilebilir

Güneş te 10 .evde bu da kariyer demek ve 9. Evle kavuşmuş. Felsefik bı işin mi var ya da yurtdisiyla bağlantılı falan kız bu ne demek yaz bana

O lafları kasları kollarıyla saçlarını karıştırırken, bir biscolata erkegi edasıyla kısık bakip yarım gülüş atarak söylediyse insan balayında jupiter sahiline gideceğine bile inanabilebilir
Yok öyle demedi
Gayet masum, üzerinde üniforması varken, kasları halka arz etmezken söylemişti

Dıslerimle ilgili sıkıntım vardı hepsini yaptırdım alt ay surdu kurtuldum cok sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…