Gençliğime Yazık 😥

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merak etme normal hayatımda böyle konuşmam asla cirkefe çirkef terbiyesize terbiyesiz cevaplar veririm iyi de yaparım ohh

Niye konu sahibinin üzerine gittiniz ki haklı kız kaç sene okumuş en az milletvekili olması lazımdı, bari zengin koca ara kız ama bu kadar negatiflik mıymıylıkla ne bileyim işin çok zor
Sizin gibi pis zihniyetteki insanların hakkı yense iyidir sizin gibi insanlar ancak temizlikcilik yapmaya layık

Sizin gibi pis zihniyetteki insanların hakkı yense iyidir sizin gibi insanlar ancak temizlikcilik yapmaya layık
tanımadığı insanlara burdan beddua yağdıran zavallı kişi, Allah sana akıl fikir versin, tek yapabildiğin belli ki klavyeden laf yetiştirmek o yüzden sana ses çıkarmıyorum

Abla idolum
Bunun ilerisi unlu dusunur bir ses sanatcisi ablamiz

Ee madem önemsemedin ne demeye yıllarca okudum ama böyle oldu diye isyan ediyorsun, emek vermeden yan gelip yatıp mı işe alacaklar seni, sen elinden geleni yaparsın olursa olur olmazsa o zaman başka yollar denersin evde ytıp yatıp insanlara boş beleş beddua yağdır anca

Senin zihniyetin gibi leş değilim,temizlikçilik yapmak kötü birşey değil hakkıyla yapanlar dünyanın parasını kazanıyor, insanlar evde yatıp senin gibi zırlamıyorlar bir de utanmadan insanların işini aşağılıyorsun

Bence onu da bulamayacaksın hazırcı ElifO bile yetenek ister, sebat ister, kendi zihniyetine bir dön bak, ne anneler temizlikçilik yaparak güzel evlatlar yetiştirdi

Arapçayı önemsesen temizlik yapmak zorunda kalmazdın, tercihlerinin sonucunu yaşıyorsun yani

Bu ülkede adam gibi çalışıp KPSS yi kazanamayan bir torpil masalı okuyup duruyor,ben beceremedim demek zor tabi.
Gece gündüz çalışıp hakkıyla atanan yüz binlerce kişinin günahına girmek daha kolay.

Valla öyle bazen diyorum ki yok ya o kadar kirli değil ev bu hafta çağırmayım haftaya çağırayım. Ama ev uçuyor
Ay herkes tatile gitsin kimsenin tatilinde gözüm yok da, biz valla en son balayında gittik tatile 3 sene oldu, bizim temizliğe gelen ablaya ne zaman yazsam tatildeyim kuzum deyip foti atıyo nsnfmf maşallah

Ay herkes tatile gitsin kimsenin tatilinde gözüm yok da, biz valla en son balayında gittik tatile 3 sene oldu, bizim temizliğe gelen ablaya ne zaman yazsam tatildeyim kuzum deyip foti atıyo nsnfmf maşallah
hahahah fotolu bi de belki yazlıkları falan vardır ya devamlı otele villaya para mı yeter

Son 20 yıldır en rahat atanan bölümü okumuşsunuz. Nerdeyse gözümüzün içine bile ilahiyat mezunlarını oturtacaklar. Bu durumda bile atanamıyorsanız mizacınız tembel bence kusura bakmayın
Sanki fizik gibi işe yaramaz (!) bi bölüm okumuşsunuz da açıkta kalmışsınız gibi. Cillop gibi ilahiyat mezunusunuz. Daha ne istiyorsunuz. Size her yer açık

Aynen
Bir de mağdurum da mağdurum diye ağlıyorlar hala

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…