Gençken çapkın olmayan Erkekler Sonradan Coşar mı?

Ben önceden çapkın erkeklerin evlendikten sonra ciddi olacaklarına asla ama asla katılmıyorum,çünkü alımış kudurmuştan beterdir diye bir söz vardır [biraz kaba bir tabir ama]gerçekten çok örneğini gördüm erkek çok eşliliğe alıştıysa bu evlendikten sonrada devam ediyor,efendi adam her zaman efendi olarak kalıyor,hatta öyle örnekler var ki evleneli birkaçay olup da önceden fazla kadına kıza alışmış erkekler aynı yaşantısına gizlilikle devam ediyor,yani eskilerin dediği gibi [erkek herşeyden hevesini alsın evlenince daha sadık olur ]lafı artık yalan adam alışınca duramıyor maalesef hep istiyor her zaman oyum ciddi efendi erkeklere.Adam evlenmeden önce zampara değilse evlendikten sonrada inanın öyle kalıyor kızlar ,çapkın adam zaten bu işi iyi bildiği için sinsice işini yürütüyor ama kadınlar bunu farkedemediği için adamı durulmuş zannediyor.yasakkelime

Arkadaşlar ben de evliyim. Çok şükür ki çok da mutlu bir evliliğim beni seven bir kocam var. Ama asla büyük konuşmamak lazım bence. Erkek milleti ne yapacağı belli olmaz.
Bir laf vardır: Erkek aldatmıyorsa ya parası yoktur ya cesareti.
Ben erkeklerin çok büyük bir çoğunluğunda aldatma potansiyeli olduğuna inanıyorum. Belki çok kötümser bir tablo oldu ama maalesef hayatın gerçekleri bunu gösteriyor hepimize. Eşini aldatmayan erkek değil, henüz aldatmamış erkek vardır derler. Umarım eşlerimiz bu sözü yalancı çıkarır. :enbuyukkk:

ben katılıyorum valla en azından dogru olmasa bile bi cok sey yasamıs bi erkegi terch ederim
doymustur diye:)

kadınlardan ve cinsellikten bahsediyoruz. dolayısuyla erkek doymaz. yemek neyse çapkın br erkek için bu da böyle bence....
erkek doymaz. hatta evlenince eski günlerini özleyebilir. amaaa ahlaklı erkek ahlağını kaybetmedikçe yapmaz. gerçi onlarda çapkınlık yapmaz ama başka birine aşık olabilir... amaaan ne bileyim. kader kısmet:bbo:

ben de katılıyorum. bir erkek öncesinde neyse sonra da o oluyor..
tek gecelik ilişkiler yaşayıp kadınları önemsemeyen bir erkeğin evlendiğinde çok doğru yaşayabileceğine inanmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…