gemlik,yalova veya orhangazililer tanışalım :)))

ahilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
1.191
12
benden başka bu civardan arkadaşlar var mı merak ediyorum.umarım vardır :) sayımızın çok olması dileğiyle...

30 kişi bakmış ama herkes gitmiş bari ben de kendi kendime konuşayım 28 yaşındayım orhangazide oturuyorum nişanlıyım ingilizce almanca öğretmeniyim aslında ama son bir senedir nişanlımla birlikte işlettiğimiz firmadayım.belki ilerde kendime ait dil öğretim merkezi açabilirim.falan filan....

niye??? biz az mı? geldik?

aşk olsun kuzum az gelir misin hiç??? sadece yakınlardan birilerine bakınıyorum hani akşamları siz gelemiyorsunuz,ben de gelemem...buralardan olursa bakışırız diye şey etmiştim yoksa sizi bırakır mıyım hiç?

20 yasındaym lise mezunuyum bekarım :)
hoş geldin :) şimdilik kalabalık değiliz ama umarım en yakın zamanda kalabalıklaşırız :)
ben de emekli almanca öğretmeniyim 29 yaşım da bitiyor orda kalmayı düşünüyorum
sanırım ben evliyim pek anlayamadım da öyle bişi işte...

eee çalışıyor musun yoksa ev kızı mısın?

hoşbulduk :) insallah oyle olur emekli ve 29 yasındamısınız ?
staj görüyorum ben

hoşbulduk :) insallah oyle olur emekli ve 29 yasındamısınız ?
staj görüyorum ben
:) işimi bıraktım anlamında emekli şimdi eşimle çalışıyorum.
staj görüyorsun demek.peki ne stajı bu?nerde yapıyorsun stajını?

:) işimi bıraktım anlamında emekli şimdi eşimle çalışıyorum.
staj görüyorsun demek.peki ne stajı bu?nerde yapıyorsun stajını?

hee özür dilerim dalgınlığıma ver lisenin stajı :) tersanede staj görüyorum :)nasıl birisiniz yeni evlisiniz sanırım nasıl gidiyor evlilik tavsiyelr ne:)

hee özür dilerim dalgınlığıma ver lisenin stajı :) tersanede staj görüyorum :)nasıl birisiniz yeni evlisiniz sanırım nasıl gidiyor evlilik tavsiyelr ne:)
hımmmm buna ceza kesmek lazım şimdi :)) bana çaya gelirsin,ödeşiriz
fiziken orta boylu kara kuru kara kaş kara göz dediklerindenim kişilik olarak
işte orası biraz karışık :d içime kırocan kaçar kıro olurum.komedyen kaçar stand-upçı olurum.
değişiyor yani ruh halime göre.
4 buçuk aylık evliyim.evlenecek arkadaşlara tek tavsiyem şu:SAKIN 3. KİŞİLERİ BİRBİRİNİZLE İLGİLİ KONUŞTURMAYIN.
mesela benim kayınvalidem bizle kalıyor.eşimle mükemmel anlaşıyoruz.
ama o ağzını açıp bize yönelik bişi dese,boşanma derecesine gelecek kkadar kavga ediyoruz.
3. kişiler arada olmayınca,evlilik o kadar güzel bişi ki :) huzur ya bildiğin huzur

Erkek arkadasim orhangazili nasil bilirsin orhangaxilileri kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…