gemlik,yalova veya orhangazililer tanışalım :)))

Erkek arkadasim orhangazili nasil bilirsin orhangaxilileri kuzum :KK16:
önce hoş geldin :)
hım nasıl bilirim :S ya bunu yorumlamayayım ama orhangazide her yöreden insan var:
doğulusu batılısı kuzeylisi güneylisi yerlisi...he gerçi yerlisi çok az :KK70:
sen nerdensin bakim???

önce hoş geldin :)
hım nasıl bilirim :S ya bunu yorumlamayayım ama orhangazide her yöreden insan var:
doğulusu batılısı kuzeylisi güneylisi yerlisi...he gerçi yerlisi çok az :KK70:
sen nerdensin bakim???

Beb bursanin ilcesindeyim ozelden yzarim sana kuzum :KK16: orhangazinin yerlesi bunlar kiz yakinda nisanlancam azicik tuyo versen ne olur ki sanki :KK1:

Beb bursanin ilcesindeyim ozelden yzarim sana kuzum :KK16: orhangazinin yerlesi bunlar kiz yakinda nisanlancam azicik tuyo versen ne olur ki sanki :KK1:
canım her milletin iyisi de var kötüsü de var.hele ki orhangazinin asıl yerlileri çok karmaşık.
her köy değişik:içki düşkünü olan köy var,çiftçi olan köy var,dindar olan köy var,napsan adam olmazlar köyü de var :KK70:
benim de eşim yerlisi ama mükemmel bi insan.tek kötü yanı aşırı anacı ve fazlasıyla iyiniyetli...
şimdi ben sana ne desem yalan olur,adamı belki tanıyorum belki tanımıyorum.

canım her milletin iyisi de var kötüsü de var.hele ki orhangazinin asıl yerlileri çok karmaşık.
her köy değişik:içki düşkünü olan köy var,çiftçi olan köy var,dindar olan köy var,napsan adam olmazlar köyü de var :KK70:
benim de eşim yerlisi ama mükemmel bi insan.tek kötü yanı aşırı anacı ve fazlasıyla iyiniyetli...
şimdi ben sana ne desem yalan olur,adamı belki tanıyorum belki tanımıyorum.

Ay bide oyle bisi var benimkinin ailesinide taniyor olabilirsn :KK60:

hımmmm buna ceza kesmek lazım şimdi :)) bana çaya gelirsin,ödeşiriz :KK66:
fiziken orta boylu kara kuru kara kaş kara göz dediklerindenim :KK70: kişilik olarak
işte orası biraz karışık :d içime kırocan kaçar kıro olurum.komedyen kaçar stand-upçı olurum.
değişiyor yani ruh halime göre.
4 buçuk aylık evliyim.evlenecek arkadaşlara tek tavsiyem şu:SAKIN 3. KİŞİLERİ BİRBİRİNİZLE İLGİLİ KONUŞTURMAYIN.
mesela benim kayınvalidem bizle kalıyor.eşimle mükemmel anlaşıyoruz.
ama o ağzını açıp bize yönelik bişi dese,boşanma derecesine gelecek kkadar kavga ediyoruz.
3. kişiler arada olmayınca,evlilik o kadar güzel bişi ki :) huzur ya bildiğin huzur :KK66:

inşallah diyim :) bende öyle ruh halim belli olmuyo ama genelde neşeli ve aynı zamanda çok agresif biri olabliyorum :)
valla evlilikten korkar oldum 3 kişiden 2 si pişman. o yüzden doğru insanı aramıyorum artık zaten ben çok yoruldum o konuda daha 20 yasımda bezdim herseyden. daha yeni evlisinz umarım hep bu şekil gider evliliğiniz 3. şahıslara kulak asmayın :KK66:

Orhangazide oturmuo o cnm 34 yasinda ailesi orhangazide :KK16:
hımmmm o zaman kesin tanımıyorum :)
yalnız şu kadarını söyliyim,sakın aynı ev düşünmeyin.
buranın yerlilerinin yaşlıları hiç çekilecek gibi değil :S
çok geçimsizler,orta yolu bulma yanlısı değil kendi dediklerini yaptırma yanlısılar...
rabbim hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

inşallah diyim :) bende öyle ruh halim belli olmuyo ama genelde neşeli ve aynı zamanda çok agresif biri olabliyorum :)
valla evlilikten korkar oldum 3 kişiden 2 si pişman. o yüzden doğru insanı aramıyorum artık zaten ben çok yoruldum o konuda daha 20 yasımda bezdim herseyden. daha yeni evlisinz umarım hep bu şekil gider evliliğiniz 3. şahıslara kulak asmayın :KK66:
yok canım yaaaaaa...o kadar da değil.
sadece 3. kişilerden uzak duracaksın.
karşındaki de sen de içinizden geldiği gibi davranıp doğal olacaksınız ki
ilerde ''aaaaa sen böyle değildin'' diyemeyin.
ben eşimle 2 3 yıl geceli gündüzlü aynı yerde çalıştım.
birbirimizi gayet iyi tanıyoruz.
ufak teffek sıkıntılar tabi ki oluyor ama hep 3. kişi kaynaklı :KK53:

hımmmm o zaman kesin tanımıyorum :)
yalnız şu kadarını söyliyim,sakın aynı ev düşünmeyin.
buranın yerlilerinin yaşlıları hiç çekilecek gibi değil :S
çok geçimsizler,orta yolu bulma yanlısı değil kendi dediklerini yaptırma yanlısılar...
rabbim hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

Yok cnm ya biz orhangazide oturmayacagiz zatenn

X