Gelinlik Ayakkabısı Gelinlik altına beyaz babet olur mu sizce?

Ben düğün ayakkabılarımı Derimod'dan almıştım. Beyaz tahta dolgu topuk. Gayette rahattı ve uzun göstermiodu kesinlikle. Ayrıca yorulurum diye Deichmann'den lame renkte burun kısmının üstünde taşları olan bir babet almıştım. Sende böyle birşey düşünebilirsin bence...

babet olmazmı yaa süper olur hemdee benim en büyük hayalim inşallah evlenirsem gelinligimin altına babet giymek boyum 1.77 mecburum buna ama mecburiyettende diil aslında bence cok sekerrrrrrrr

Ben düğünümde bembeyaz converse giymiştim eşimde siyah giymişti, çok güzel olmuştu a.s.

canım öncelikle hayırlı olsun.. :içelim:

Şöyle bir babete istediğin şekilde taş işleterek belki istediğin modele ulaşabilirsin, ama biraz daha araştırırsan daha güzellerini bulabilirsin hatta kendi gelinlik kumaşından babet yaptır tam bir takım olsun yerimseniben

Eklentiler

• $gelinbabet.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 88
  • $gelinbabet2.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 56
Herşeyden önemlisi ayakkabının rahat olması , zaten gelinlik uzun olduğu için ayakkabı gözükmüyor
Hangisiyle daha rahat edeceksen onu giyin , mutluluklara.s.

aynı sorun bendede var 1.5ay sonra dugunum var ve kesinlikle babet gıyıcem cunku nısanlım benden sadece 4cm uzun zaten sac yapılcak ıster ıstemez fark olcak barı ayakkabıdan dengeleyelm, bence sende babette karar ver cunku gelın uzun olunca cok kotu gorunuo danslarda

Canım hayırlı olsun..
Sana önerim gelin ayakkabılarınıda gelinliğin gibi özel ısmarlama yaptır.Senin isteklerin doğrultusunda yaptırırsan hem sana özel bir gelin ayakkabın olur,hemde kimseyle aynı ayakabıyı giymemiş olursunopuyorumnanaktan mutluluklar

ben gelınlığımın altına ıkı aykkabı almıstım bırı topuklu krem babet dıgerı apartman toppuklu ayakkabı ama tam 13 saat boyunca hıc cıkartmadım ayagımdan topukluları megerse cok rahatmıs, babetler durmustu oyle dolapta :)

ben daha düğün falan ufuktaa görünmemesine rağmen spor ayakkabı giymeyi düşünüyorum... turuncu olmasını istiyorum... normalde kurallar uyan bi insan olarak ben bunu düşünüyorsam senin şık bir babet giymen hem rahatlığın açısından hem de ayaklarının şişmemesi açısından çok güzel bir fikir bence.....sengözlerimebaksanab

Biz eşimle aynı boydayız.. Ama ben topuklu bir ayakkabı giydim yaklaşık 6 cmlik bir topuklu ayakkabıydı....
Ne eşim neden topuklu giydin benden uzun oldun diye... ne de ben aaa eşim benden kısa kaldı diye komppleks yapmadık....

bu güzel

tabiiki babet giyebilirsin.
benimde nişanlım benden 2 cm kısa.bende babet giymeyi düşünüyorum.şık beyaz bir babet almayı düşünüyorum.bulamazsam özel yaptıracağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…