Gelinlik Ayakkabısı Gelinlik altına beyaz babet olur mu sizce?

ne olursa olsun giymezdim ben, o gün özel birgün babet basit olurlmaz:...çok topuklu alma sende.. ama topuklu giymelisin o gün!!

bence hepsi olur. sonuçta bu sağlık işi. benim ayağımı sıkacak ve düğünüm boyunca rahatsız edecekse değil babeti terliği bile düşünürüm

olur neden olmasın eğer partnerinle boyun çok çok fark yaratmıyor yada sağlık sorunun varsa olur neden olmasın ki...

benim de nişalımla boy farkım sadece 4 cm , nişanımızda elbisem acık pembeydi altına gumus rrengi duz sandalet giymistim. dugun icin de ya beyaz babet ya da converse alıp tül taş boncuk pırıltılı ne bulursam artık süslemeyi düsünüyorum .

bence boy sorununz yoksa hhiç kendini yorma babetle hayatının engüzel gecesinin tadını çıkar ben böyle yapıcam çünkü..

babetın cok sık duracagını dusunyorum bende. cok guzel abıye babetler var. cok ta rahat olur.

sorun şimdi babett bu kış gününde nerde bulucam hemde beyaz.
Nişanımda da babet giiymiştim çok rahattı.

kızlar gelinlik için beyaz babet resimleri ekleyebilirmisiniz nette bulamadım pek ama çok klasik olmalı spor değil yani kesinlikle hoşuma giderse aynısını yaptırtıveririm

sivriburun olmasın da ne olursa olsun

Babet güzel fikirr .. Neden olmasınn =)

Bu model hoş mesela, fikir olsun

Ben topuklu ayakkabı ve babet giyecem.
Nikah ve düğünüm olacak
Ayakkabı ve babetimi babacığım yaptı

Kesinlikle ve kesinlikle babet giyin çok rahat oluoy, tecrübe ile sabit

canım Öncelikle hayırlı olsun.. Bende sözlümle aynı boydayım ve topuklu giymicem nişanımda ve düğünümde artık çok güzel babetler var gelinliğindeki gibi pırıltılı babet bulabilirsin :)

benim bir arkadaş giymişti düğününde ama damat kızla hemen hemen aynı boy ve hatta bir iki cm de kısaydı gelinden o yüzden mecburen giymişti hoş durmaktan ziyade çok rahat olacağı kesin...

çok isterdim babet giymeyi artık çok şık babetler var...
Ama benim gibi sevgilisiyle arasında 15 cm boy farkı olanlar için, babet bi hayal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…