Gelinlik Ayakkabısı Gelinlik altına beyaz babet olur mu sizce?

3t11.jpg

7t11.jpg

8b308cb33c475a49538dfce.jpg

151876yelw.jpg

tmzmaru7753.jpg

EVET ARKADAŞLAR BİR KAÇ BABET BULDUM EN ÇOK ŞU SARI DANTELLİ MODELİ SEVDİM ONUN BEYAZ MODELİNİ DÜŞÜNÜYORUM AMA ARAŞTIRMAYA DEVAM TABİ Kİ... SİZCE HANGİSİ GELİNLİKLE DAHA HOŞ OLUR???

bikaç model ördüm becerebilirsem ekleyım;
internetten sıparıs verebılırsın bu ayakkabıları fıyatları da gayet ucuz.

Son düzenleme:
ÜSTTEKİ MODELE BAYILDIM NE KADAR Kİ ACABA?:uhm:

Benimde hosuma ggıttı 40 ytl ve ucretsız karggo:)
ayakkabılar da yani nasıl dıyım kabaca Dandik değil yani öyle bi göörüntüsü yok ben begendım...

internet sitesinde bitane daha buldum arastırıyorum senın ıcın hem netten sıparıs vererek alırsın dıye ama ayak numaranı bılmıyorum...bıtane daha buldum bayıldım ben buna hele kırık beyaz ıse gelınlıgın cok guzel durur...numarası 39

Kızlar bayıldım ben buna gördüğüm yerde kesin alıcam daha çok var ama olsunn kaydirigubbakcemile3

babet.jpg

w529.png

cnm minik topuklu ayakabılar giyebilirsin düzden daha şık olur bence :1closedeyes:

tabiki olurr neyle rahat edersen o olur bende babet düşünüyorumm şöle pırıltılı bişilerr

Sinay21 ben nikahtan sonra yemekli eğlencemiz oldu
akşam onca yorgunluktan sonra ayakkabılarımı ve tarlatanımı çıkarıp spor ayakkabılarımı giymiştim
valla süper olmuştu çok rahattı tavsiye ederim. Tabii şık bir şey istiyorsun çok cici süslü babetler var Flo'da Yeşil Kundura'da ve Ayakkabı Dünyası'nda. Onları da değerlendirebilirsin.

dscn3442.jpg

kopyasdscn3442.jpg

Son düzenleme:
kızlar bayıldım ben buna gördüğüm yerde kesin alıcam daha çok var ama olsunn kaydirigubbakcemile3

[ımg]http://img220.imageshack.us/img220/7350/babet.jpg[/ımg]
[ımg]http://img220.imageshack.us/img220/babet.jpg/1/w529.png[/ımg]

ayyy bunlar çok şirin nerden alacaz peki bunu ???cadıarzu

çok şık babetler var olur bence. benim gelinlik ayakkabımında çok azdı topuğu eşimle aynı boydayız diye öyle aldım..hemde çok rahat edersin..rahat rahat halay çekersin..:teytey:

ben kış ayında o kadar çok aradım ki şık beyaz gelinlik altına giyilebilecek babet ama bulamadım convers de aradım beyaz bulamadım mecbur hafif topuklu aldım. eşimle aynı boyda olduğumuz için stüdyoda çıkarmıştım ayakkabılarımı çekim boyunca. :KK70:

cevahir alışveriş merkezinde bir ayakkabı mağazası vardı. adını bilmiyorum. dükkanda savaştan kalma eşyalar filan var. orda beyaz üzeri tüllü pulla çok şeker bir converse görmüştüm. imkanı olan yada mağazanın adını bilen ayazarsa belki o markadada güzel fikirler bulabilirsin. ayakkabın aynısını başka hiçbiryerde bulamadım ben :KK70:

X