Gelinlik Ayakkabısı Gelinlik altına beyaz babet olur mu sizce?

tabi ki gösterecem ayakkabımın resmini hele bi buluyum gönlüme göre:dance:

düğün resmin var mı canım? merak ettim bilekten bağlamalı babetlerini :uhm:

bende babet giydim düğünümde eşimle aynı boydayız çünkü.accaayip rahat oluyo tavsiye ederim.ben istediğim gibi beyaz bulamamışdım taşlı pullu çok güzel gümüş rengi bi babet giydim

tıpkı desdomona gibi senin babetlerinide merak ettim fotosu varsa görebilir miyim?çok fazla fikre ve çeşite ihtiyacım var CADIARZU ilginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlara.s.

canım bizde eşimle aynı boydayız düğün alışverişi yaparken gelinlik aldığımız yerde ayakkabı satışıda vardı kişiye özel ayakkabı da yapıyolardı istediğim ayakkabı modelini seçtim (tabi çok şık sivri burun önü ve arkası kapalı modellerden klasiklerden yani) çok az ince topukla 2cm yani çok şık bi ayakkabı olmuştu tavsiye ederim üstelik çok rahattı babetler gibi

bizim önce nikah sonra aile arası eğlenceli yemek davetimiz olacak
nişanlımdan kısayım ama benim sorunum topuklu ayakkabı giyememek
nikahta rahat az topuklu giymeyi düşünüyorum
yemeğe gittiğimizde kırda olacağı için babet düşünüyorum beyaz yada gümüş
ayakkabı dünyasında görmüştüm çok güzellerdi ama 110 ytl

yaa neden olmasın ki? dar abiye elbise gibi bir gelinlik giymiyorsan tabi ki :)

Bence olur. Bi yakınımız düğününde yedek beyaz babet getirmişti, düğünde çıkardı topuklusunu onları giydi sırf şıkır şıkır oynamak için. Benimde şimdiki aklım olsa öyle yapardım. Topuklu ayakkabının içinde ayaklarım o kadar rahatsız olduki bi ara gelin odasına gidip çıkardım ayaklarım rahat etti.
Yani kesinlikle olur bence, illaki topuklu ayakkabı giymek gerekmiyor. Zaten hiç gözükmüyor gelinliğin altından. Beyaz olsun birazda süs olsun üstünde, yoksada kendin bişeyler yaparsın üstüne bir pırıltı bir tül parçası vs... Sade bir babeti bile özel bir babete dönüştürebilirsin. Şimdiden mutlulular canım a.s.

benimde boy sorunum yok. aşkımlada gayet uyumluyuz. ben genede babet giyicem. çünkü nişanda ayaklarım maffoldu düğünümü kendime zindan edemem. dökücem tüm kurtlarımı...

ben daha önce bi dergide görmüştüm.. eskiden gelinliklerde kullanılan güzel danteller yada perdeler vardı.. çok şıkır şıkır.. siyah bir ayakkabıyı onla kaptmışlardı ve çok şık olmuştu.. sade bir beyaz babet alırsanız sizde yapabilirsiniz.. zaten kumaşı ayakkabıya göre yapıştırıyorsunuz.. o kadar kolay

unutmadan bence şık bi lame babet çok güzel olur..

geçen sene polarisde de vardı bu model.. hiç fena olmasada daha şıkır şıkırını bulabilrsiniz gibime geliyor...

Babet guzel bir fikir uygun babeti bulursan
peki cicim sacini ne yapacan
herhalde onu da uzun olmamak icin toplattirmayacaksindir.
Olur mu oyle sey be guzelim.
Dugun gelin icin yapilir daha cok, o gun kendini nasil daha guzel hissedeceksen o sekilde suslenmeli, giyinmelisin... yoksa hic icine sinmez evlenmis bir bayandan notlar............
tekrari yok ona gore (olmasinda insallah )......

canlarım bu ayakkabı nerden markası nedir ?
bileniniz varmı?

bencede şık bir parıltılı babet çok hoş durur şimdiden hayırlı olsun cnm:)

bende 1-2 cm uzunum sözlümden bi de topuklu giyip farkı daha da açmak istemiyorum ki zaten topuklu ayakkabı tecrubem çok özel günler dısında hiç yok buyuzden saatlerce giyemem topuklu abıye falan
beyaz converse dusunuyorum hatta maharetlı anneme gelınlıgımde kullanılan taslar ve kupurler ıle bıle susletebılırım converse i:) şeker durucagına eminim...
birde spor ayakkabı almaya gıttıgımde yabancı bır markanın babetı verdı allahım bukadarmı sırın olur:)))
keske fotorafını cekseydım öyle bısey bulursam o da olabılır ki düğünüme daha çooook olmasına karşın suanda bu problemı cozmus durumdayım

benim kına ayakkabım resmen bir karıştı o kadar çok yorulmuştumkii ,iyikide düğün ayakkabımı babet almıtım ve inanın çok rahat etmiştim şidetle tavsiye ederiiim..hem boyumda uzun olduğu için öyle bir karar vermiştim..şansıma ozaman dantel babet vardı kendimde boncuklarla işlemiştiiim..çok güzel duruyoduu..okadar tatlı bi görüntükii resimlerimiz çekilirken hep gelinliğimi kaldırıp babetlerimin de görülmesi için elimden geleni yapmıştım:)))

gülçehre canım bu sorduğun model yazın polarislerde vardı.. şuan var mı yada bulunur mu bilmiyorum canım

bence babet olmaz çok azda olsa bi topuğu olmalı babet gelinliğin altında basit durur diye düşünüyorum şimdiden mutluluklar dilerim

pırıltılı babet yaptırabilirsin, bazı ayakkabı markaları gelinlik altına giyilebilecek ayakkabıların topuğunu isteğine göre kesiyorlar.

Ne kadar güzel taşlı ,dantelli ,pullu ,tüylü hatta sivri burunlu bir sürü çeşit babet var.Bence gelinliğin altına çokta güzel olur.Şahsen ben öyle yapıcam burcuözge gibi yerimseniben döktürmeyi düşünüyorum rahatım çok önemli valla zaten gelinliği taşımak zahmetli bide ayaklarımızı düşünmeyelim dimi ama kaydirigubbakcemile2

Benim de boyum 1.77 babet giymiştim gayet sağlıklı

Son düzenleme:
ya niye olmasın giy tabii bede eğer birgün evlenirsem gelinliğimin altına converse giycem lame converseler varya onlardan:)yada beyaz....topuklu ayakkabıyla yürümeyi pek becerememde:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…