Gelinimiz hamile

obezzto

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
11.731
26.235
kızlar bir tanecik erkek kardeşimin eşi yani gelinimiz hamile....ve biz bu bebeği dört seneden beri bekliyoruz..:dance kadar mutluyum ki..kendim hamiş olsam herhalde bu kadar sevinirdim..:teytey:allah isteyen herkeze versin inşallah..:teytey:

canım tebrıkler.ALLAH tamamına erdırsın.saglıcakla gelır ınsallah yegenın..a.s.
buarada tedavıyle mı oldu bebıslerı?

evet canım ..tedavi görüyordu..ilk sene doğum kontrol hapı kullandı..o zaman istemiyolardı..hapı bırakıncada gebe kalamadı..üç seneden beri tedavi görüyordu...
canım tebrıkler.ALLAH tamamına erdırsın.saglıcakla gelır ınsallah yegenın..a.s.
buarada tedavıyle mı oldu bebıslerı?

AYYY NE MUTLU SİZE ....
ABİNİ VE YENGENİ TEBRİK EDERİM... DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINA İNŞALLAH.....AYY NE GÜZEL YAAA........

tebrikler allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün...................

allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin gözünüz aydın

allah tamnamına erdirsin canım insallah sag salim kucagına alır yengişinnnn bebeğini darısı isteyenlerin başınaaaa:sm_cool:

allahım analı babalı büyütsün hayırlısından kucagına almayı nasip etsin hoppidi darısı sana bana bize inş...........

ohh ne güzel maşallah HALA (çok güzel bir duygu ben bilirim) oluyosunuz tebrik ederim...
Allah tamamına erdirsin...

Ne Güzel Canim ..bizimde Gelinimiz Istiyo Ama Olmuyo Inşallah Onunda Olur..bende Sizin Gibi Sevinirim....darisi Tüm Isteyenlerin Başina

tebrik ederim onları darısı burda bebiş isteyen bütün kk hanımlarının başına inşallah tabi benimdeee

bak tatlı görümce örneği..:1rolleyes:
gözünüz aydın,Allah analı-babalı büyütsün..
Sağsalim doğsun inşallah..​

Allah tamamına erdirsin...isteyen herkese nasip etsin...hamişlere de sağlıkla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin...(AMİN)

aminnnnnn cumlemizin Hoppidi gozun aydina.s. allah hayirli ve saglikli bir bebek almalarini nasip eder insallah. olmayalanrinda calismalara devamsırnaşık şey:dance:

ne yalan söyleyeyim, bir anda hala olacağımı öğrendiğim güne döndüm ve o heyecanı hissettim yeniden. sırnaşık şey
için içine sığmıyordur şimdi senin:1hug: sağlıklı bir hamilelik dilerim gelininize ardından da ufaklığa sağlıklı, şanslı bir hayat...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…