Düğün Gelini öpebilirsiniz...den sonra :D

bazı arkadaşlarda yanaktan öptük diyorlar asıl banada yanaktan öpmek çok samimiyetsiz geliyor. alnından öpmenin nesi var ki gayet masum bence :kedi:

alnımdan öpsün dudaktan öperse tokatı yer kaydirigubbakcemile3

Şahsen alından öpülmesini daha doğru buluyrum daha saf daha temiz saha sahiplenici hem herkesin nasıl öpüştüğümüzü görmesini istemem özel hayat kardeşim :lepi:

alnımdan öpsün dudaktan öperse tokatı yer kaydirigubbakcemile3

Şahsen alından öpülmesini daha doğru buluyrum daha saf daha temiz saha sahiplenici hem herkesin nasıl öpüştüğümüzü görmesini istemem özel hayat kardeşim :lepi:

ayneennnn canim yazdigin sözün altinda imzami atabilirim % 100 katiliyorum sana...bizimkiside diyor dügünde dudaklarina yapiscam diye okadar insanin icinde yersin tokati dedim bende kaydirigubbakcemile3 anamin babamin hele dedem gibi büyüklerimin yaninda ben yerin dibine girerim ya bence ayip hem gercekten alnimdan öpmesi benim icin cok daha ayri anlamlar tasir...ilk alnimdan öptügünde bile gözlerim dolmustu :eek:

Alından öpülmek kadar manalı birşey olamaz bence.o anda erkek alın yazılarımız birleşti sen benim namusum,herşeyimsin der gibi geliyor bana :asigim: Sevgilim alnımdan öpecek kısmetse.Onun içinde anlamı çok büyük

benim alnımdan öpmüştü. o ana alından öpülmek yakışıyor bence. en azından benim fikrim öyleydi öylede oldu. ama şuan ne yazıkki o anı doğru düzgün hatırtlamıyorum heyecandan hiçbişeyi hafızama kazıyamamışım:KK70:

valla ben ve eşim alından öpmenin ne anlama geldiğini bildiğimizden ve bu anlam bize gerçekten değerli geldiğinden çok seve seve yapmıştık o mizanseni. öpüp ardından havalara da bakmamıştık. o hissiyatla yapılmış bir hareketti çokta iyi olmuştu. haala bile bazen öper alnımdan anlamından ötürü yapar bunuda bilirim yanağımı öper dudaktan öper bide gider alnıma koyar bu buse ahanda o zaman yimek istiyorum onu sempatiksalakcinni

dudaktan öpmek cok daha romantik ama bizim toplumda biraz hayal :-)
millet ayaklanirr, o gece dedikodudan gecilmez azgin bunlar diye...aklinialirimsmile

Alnımdan öpsün çok hoşuma gidiyor dudaktan öpme sevmiyorum

kk da her şeyi devlet meselsi oluyo anacım:roflol:
valla öpsün de neremden öperse öpsün diyesim geldi yazılanları görünce:roflol:
kimsenin gözüne batmıcak şekilde dudağımın acukk kenarından öpmesi tercihimdir.
direk dudaktan öperse anamdan çekinmem de babamdan utanabilirim:teytey:
yanaktan öpmesin ama ne o öleee hadi bakalımm karım oldun hee avrat suultanlığını aldım elinden hayırlı olsun der gibi:roflol:

aynen katılıyorum canım sana

ben de alından öpülmesi taraftarıyım. hatta nişanımız için bile dedim, yanaktan öpme beni, alından öpücük istiyorum diye :)) bakalım hatırlayacak mı o gün :))

Anadolu yiğidi yavuklusunu alnından öpermişş....:))

Bizde yanaktan öpüşmüştük,ama eşim dudağıma doğru kaydırıyordu dudağını:KK54:

bence en güzeli alından öpmee..Çok anlamlı gelio banaa...Dudaktan öpmee istemem ya ben,ailem,akrabalarımın,helede babamın önündeee oooooooowww!:))..Yanaktan da kardeşmiş gibi oluo..:)En iisi alından...Valla benimkine dedim alından isterim die..:)

ben şimdiden söyledim alından öpücük istiyorum diye..:KK1:
bana alından öpücük çok anlamlı geliyor çok ayrı bir havası var bence...
dudaktan ve yanaktan pek hoşuma gitmiyor..

düğün günü gelin odasından çıkıp salona gideceğimiz sırada kocacım demez mi "bak duvağı açtıktan sonra seni öpmiycem sakın ani bi hareket yapmayasın" :KK37: "çok da meraklısıydım ben de" dedim :KK33: eve gelince de alnımdan öptü. böyle antika bi kocam var işte :KK51:

X