Düğün Gelini öpebilirsiniz...den sonra :D

arkadaşlar alından öpmek ' sen benim namusumsun ' anlamına gelio, onun için kadir inanır filmlerinde kullanılıo,

benimde baba tarafım çok abes karşılar mesela laf edip durrular

Biz muhafazakar bir toplum olduğumuz için alından öpmek doğru bir öpme şekli kabul edilmiş olsa gerek. Dudaktan öpmek isteyenlerde öpebilir tabiki ama bence biraz da cesaret işidir. O kadar kişinin içinde özellikle de anne babaların karşısında öpmek bana göre değil...

arkadaşlar alından öpmek ' sen benim namusumsun ' anlamına gelio, onun için kadir inanır filmlerinde kullanılıo,

işte saçma yani dudaktan öpünce namusu olmıcakmısın yine namususun kime kanıtlıyuolar ki bunu sanki

ayy masumcuk bi buse geliverse dudaklarıma o an :kedi:
çoookk romantik :asigim:
öyle olmıcaksa da alnımdan öpsün, o da benim için çok büyük anlam ifade ediyor boshayallersmile
ama yanaktan istemem :dilcikar:

Tabiki alnımdan :asigim:
Ben zaten sert erkek severim, Kadir abi gibi alından öpmeli uleeeeyynnn :enbuyukkk:

fazla abartılıyor bizim memlekette herkes her haltı yer orda evlenmis insanlar birbirini dudaktan opunce sorun yaparlar cok komik vallakaydirigubbakcemile3

zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben alından öpme taraftarıyım.
Yalnız kaldıkları zaman dudaktan doya doya öpsün, ama artık sen benimsin der gibi alından öpmesi hoşuma gider benim...

bence de sadece karşıdan başıyla selamlasın,kıraathanede arkadaş selamlar gibi.:jeyyar:. daaa iresmi..ayıp kaçmaz..kaydirigubbakcemile3

dudaktan öpmek ne alaka ya... birilerine bişi mi kanıtlamak bu... birini kutlamak dudaktan öperek olmaz ki... ay ne özentili milletiz yani...

ne alak yaa evet >:))) NAMUSUMSUN! arabesk :) gerçektenn....:1hug:

bencede ben dudaktan istiyorum valla banane hem kocam olmuş kimse karışamaz daha romantik orda hayat öpücüğü almıcaz heralde ha yanak ha dudak sonuçta küçük bi buse:sm_cool:

dudaktan öpmek ne alaka ya... birilerine bişi mi kanıtlamak bu... birini kutlamak dudaktan öperek olmaz ki... ay ne özentili milletiz yani...

eger kocamsa kutlarken dudaktan operim tabiaklinialirimsmile dudaktan opmek ozentilikse sasırdım

ne alaka özenme kız ben valla içimden geldiği için öperim o nikah defterini elime alma,ayağına basma ve o kelepçeyi takma aynı zamanda da taapusunu alma sevinciyle ya ohh o anki sevinçle yaparım bekliyorum kendimden ama o beni öpse daha iyi olur tabikiohaoldumsmile

alından öpmek namusumsun demektir.. bence güzel itici gelen yanaktan öpmek..

Bende önce alnımdan öpsün sonra dudağıma ufak bi öpücük kondursun isterim çok romantik olur bence:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…