Geçmişi düşününce kızgınlığım geçmiyor

Bence exsisyle görüşmesine kızmaması ve doğal karsilamasi cinsel fantezileri vs adamin kendisi resmen bunlarla yapmak istiyo..
Bazi insanlar evlenmemeli, cok tatli cok iyi olabilirler ama evlilik herkese gore degil ki sanirim esinizde tam olarak boyle biri.
Siz de yapın o zaman large olun.. onu yok sayın yani sadece ahlaksızlık olarak değil.. di mi.. :-)
Egosunu takmayın..

Konunuzu Narzisst eski nişanlıma benzettim.
Baştan sona ex nişanlımı anlatmışsınız.

Ben buna “el iyisi” diyorum. Dışarıya düşkün eve küskün tiplerden..
Aşırı narsistkik özellikler taşıyor eşiniz.

Sürekli sizi kıskançlık konularında manipüle eder(sorunun sizde olduğuna sizi bile inandırır)

Siz son damla noktaya gelince tam o sırada sizi bazen de kraliçe gibi hissettirmeye başlar yani paraysa, ilgiyse ilgi.. Neye ihtiyacınız varsa o an.

İnanırsınız yani sevdiğiniz içiiin..
(Aslında siz de sürekli onun umrunda olmak için uğraştığınızı farkındadır)

Exim de sürekli iş için Ankara’ya giderdi.
Kendisi gece hayatını da severdi. (Meğersem Gay barlara da gidiyormuş) 🫨

Çocuğunuz var mı bilmiyorum ama manipülasyonlarına gelmemenizi ve mantıklı düşünmenizi öneririm..
Narsist olduğunu evlendikten sonra anladım, beni son raddeye getirir kıskançlık konusunda sonra öfke kontrolün yok senin der. (Bunu çok yaşadım, biraz aştık).

Sürekli başkalarına yağdırır, dolandırılır. Gelip bana anlattığında eleştiririm, sürekli eleştiren, mutsuz, suratsız kadın olurum.

Geçen gün geldi, ben eşimle hiçbir şey paylaşamayacak mıyım, sana ne anlatsam beni eleştiriyorsun diyor, ama o kadar aptallık yapıyor ki iyi bile tahammül ediyorum, susuyorum artık şükret haline dedim. Kesin bu da bir manipülasyondur.

Ben kendimi prenses gibi de hissetmiyorum ne yazık ki😂 Siz ayrıldıktan sonra neler oldu peki? Hatasını anladı mı hiç?

Bence exsisyle görüşmesine kızmaması ve doğal karsilamasi cinsel fantezileri vs adamin kendisi resmen bunlarla yapmak istiyo..

Siz de yapın o zaman large olun.. onu yok sayın yani sadece ahlaksızlık olarak değil.. di mi.. :-)
Egosunu takmayın..
Seneler öncesinin tartışma konusuydu, ama eminim çok büyük tepkiler göstermeseydim kendisi görüşmeye devam eder, bana da müsaade ederdi. Şuan bildiğim kadarıyla görüşmüyor kimseyle.

Ben tam olarak dediğinizi anlamadım, fantezisi neymiş😅

Size önerim senelerdir takılı kaldığı exine gerçekten para gönderip göndermediğini öğrenin. Kadınla hiç konuştunuz mu bu konuyu birebir ?

Belki başka yere gidiyordur o para… İntihar mevzusu vs..
Sizi manipüle etmiş olabilir yine.

Ex Sağolsun ele güne gösterişi çok sevdiği için yemekli nişan diye tutturmuştu ve o zamanlar(tahminen 8 sene önce) 100k kredi çekip yapmıştım.

Üstüne tüm bu olaylardan sonra aldatıldığımı öğrendim.. Benimle iletişime geçen bi kadın sayesinde.. Hayatında benim olduğumu bilmeden beraber olmuş onunla..
(Tabii ki ayrıldım)

Arkamdan çok duydum nişanlımdan ayrıldım çok paracıydı, gösterişi çok seviyordu diyerek beni kötülüyormuş :KK70:

Son düzenleme:
Size önerim senelerdir takılı kaldığı exine gerçekten para gönderip göndermediğini öğrenin. Kadınla hiç konuştunuz mu bu konuyu birebir ?

Belki başka yere gidiyordur o para… İntihar mevzusu vs..
Sizi manipüle etmiş olabilir yine.

Ex Sağolsun ele güne gösterişi çok sevdiği için yemekli nişan diye tutturmuştu ve o zamanlar(tahminen 8 sene önce) 100k kredi çekip yapmıştım.

Üstüne tüm bu olaylardan sonra aldatıldığımı öğrendim.. Benimle iletişime geçen bi kadın sayesinde.. Hayatında benim olduğumu bilmeden beraber olmuş onunla..

Arkamdan çok duydum nişanlımdan ayrıldım çok paracıydı, gösterişi çok seviyordu diyerek beni kötülüyormuş :KK70:
Hesaplarında öyle bir hareket görmüyorum ama para gönderecek olan gönderir başka yöntemleri de var 100% eminim diyemiyorum maalesef.

Ex nişanlınızı hayretler içinde okudum, beter olsun. Kurtulmuşsunuz. Ben de bir umut kendime pay çıkarırım diye sonunu farklı bekledim ama olmadı😂

Şükür tanrıma yurtdışında kaçtım böyle bir narsistten..
Bana Hpv bile bulaştırmıştı fark etmeden eskortlara gidip..
En üzücü yani böyle görgüsüz ve narsist bi adam şuan benim gibi evli ve çocuklu..
Hala hayatımı merak ettiği için ve biraz parayı bulduğun ya da ne içinse bilemiyorum hala bana farklı hesaplardan istek atıyor :-)

Allah yardımcın olsun ..🙏

Son düzenleme:
Hayır ev almayı denemedik, geçiştiriyor hep. Bu parayı eve ayırmak istemiyorum, yatırım yaparım, ev alırsak böyle rahat yaşayamayız diyor.
Şeytanın avukatlığını yapıyorum ve sizle ortak malı olmasını istemiyor olabilir diyorum. Ailesinin de malı mülkü varmış. Belki kıskançlığınızdan, psikolojik şiddetinizden bıkmıştır ve sizinle gelecek görmüyordur. Çocuğun büyümesini bekliyordur. Kesin böyle demiyorum, olabilir diyorum. Adamı iyice sıkıştırıp gerçeği öğrenmenizde fayda var.

Ayrıca benim eşim de kıskanç değildir, ne giydiğime nereye gittiğime kimlerle oturup kalktığıma hiç karışmaz. G.vat kelimesini biz şöyle kullanırız böyle deriz deyince sözlük anlamı mı değişiyor? Benim eşime g.vat gibi şuna bak karısını kıskanmıyor derseniz ağzınızın payını alır oturursunuz aşağı. Modern, kibar, düşünceli, sıkmayan, psikolojik şiddet uygulamayan adamların adı g.vat olmuş iyi mi?

Şeytanın avukatlığını yapıyorum ve sizle ortak malı olmasını istemiyor olabilir diyorum. Ailesinin de malı mülkü varmış. Belki kıskançlığınızdan, psikolojik şiddetinizden bıkmıştır ve sizinle gelecek görmüyordur. Çocuğun büyümesini bekliyordur. Kesin böyle demiyorum, olabilir diyorum. Adamı iyice sıkıştırıp gerçeği öğrenmenizde fayda var.

Ayrıca benim eşim de kıskanç değildir, ne giydiğime nereye gittiğime kimlerle oturup kalktığıma hiç karışmaz. G.vat kelimesini biz şöyle kullanırız böyle deriz deyince sözlük anlamı mı değişiyor? Benim eşime g.vat gibi şuna bak karısını kıskanmıyor derseniz ağzınızın payını alır oturursunuz aşağı. Modern, kibar, düşünceli, sıkmayan, psikolojik şiddet uygulamayan adamların adı g.vat olmuş iyi mi?
Önceki konularını okuyup yorum yapsak daha iyi olur sanki..

Son düzenleme:
Şükür tanrıma yurtdışında kaçtım böyle bir narsistten..
Bana Hpv bile bulaştırmıştı fark etmeden eskortlara gidip..
En üzücü yani böyle görgüsüz ve narsist bi adam şuan benim gibi evli ve çocuklu..
Hala hayatımı merak ettiği için ve biraz parayı bulduğun ya da ne içinse bilemiyorum hala bana farklı hesaplardan istek atıyor :-)

Allah yardımcın olsun ..🙏
Teşekkür ederim 🙏
Senin adına çok sevindim, beklediğimden de iyi bir son olmuş sözümü geri alıyorum😄

Öyle bir zorunluluk mu var? Konu açan üyenin bütün konularını okumak zorunda olduğumuz nerede yazıyor? 2019 yılında üye olmuş. 5 sene boyunca açtığı bütün konuları mı okumam gerekiyor?
Benim yazdığım yorum sizi ne ilgilendiriyor, herkes gibi ben de fikrimi yazabilirim değil mi, müssadeniz gerekmiyor. Bırakın da konu sahibi kendi versin cevabı, siz zahmet etmeyin.

Anlıyorum ama biz de bu kelimeyi geniş ve fazla rahat insanları ifade etmek için kullanırız. Sildim neyse.

Kasko meselesi falan ufak kalıyor inanın, onların durumu normal aslında, ama yine de herkes bir şekilde destek oluyor. Sadece eşim değil, ailesi de.
Evet gavat kiskanmayan anlaminda da kullanılır.

Bu arada herkes kendi eşi uzerinden alınmış ama bunun güvenle falan ilgisi yok ki. Ben de eşim de kiskanc degilizdir. Eşim asla şuraya gitme bu saatte surda ne işin var. Falanca ile görüşmezsin yapmaz. Ama yerine göre kıskanır. Kıskanır demek de biraz sakınma demektir. Ortamda başka bir erkeğin bana sarktigini veya ne bilim baktığını görse bunu normal karşılamaz. Kendine veya bana guvenmeme ile ilgili değil ki bu. Karşıdaki erkeğin zihniyetini biliyor. Nasıl baktığını anlayabiliyor. Yerine göre bu şekilde kıskançlıklar olur bizde mesela. Bu kadarı da olmasa bir problem var diye düşünürüm ben de mesela.

Sanirim siz bunu demek istediniz.

Her şey olabilir, bilmiyorum. Ailesinin malı mülkü varsa benim ailemin de var, ama onlara göre hesap kitap yapmadım hiç, güvenmedim de.
Yeterince açıkladım g.vatlık mevzusunu, sizin düşündüğünüz gibi basit sebeplerden söylenmiş bir şey değil.

Kızın kendi arabasını satıp üstüne almış Evi geçtim hadi.. Kızın kendi malı bile üstünde değil şuan üstüne anladığım kadarıyla cinsel olayları da var.

Benim ex narsiste de kendisinin eski bi motoru varken. Motorsiklet almıştı nişan takılarımı sattırıp..

Üstüne de ayrıldıktan sonra marka düşkünü lüks sever diye dedikodumu çıkarmıştı 👀

Senin kıskançlığın devam etsin diye eski eşini kendine muhtaçmış intihar etmiş paraya sıkışmış gibi gösterebilir..
Komple öyle bi manyaklık yani düşünün…

Son düzenleme:
Bence siz kendiniz ufak ufak borca girin. Aylık belli miktar eşinizden sabit para talep edin. Atıyorum 30 bin gibi. Gelin maaşı :)
Ufak bir arti bir ev alarak başlayabilirsiniz. Eşiniz yatırım yapmıyorsa siz caktirmadan yapın.

Bir de eltinize de sinir oldum. Benim zengin akrabam ödemek istese bile ne alaka derim. Araba onun şirketi üstüne falan mı. Tek aciklamasi bu olabilir benim için.

Evet gavat kiskanmayan anlaminda da kullanılır.

Bu arada herkes kendi eşi uzerinden alınmış ama bunun güvenle falan ilgisi yok ki. Ben de eşim de kiskanc degilizdir. Eşim asla şuraya gitme bu saatte surda ne işin var. Falanca ile görüşmezsin yapmaz. Ama yerine göre kıskanır. Kıskanır demek de biraz sakınma demektir. Ortamda başka bir erkeğin bana sarktigini veya ne bilim baktığını görse bunu normal karşılamaz. Kendine veya bana guvenmeme ile ilgili değil ki bu. Karşıdaki erkeğin zihniyetini biliyor. Nasıl baktığını anlayabiliyor. Yerine göre bu şekilde kıskançlıklar olur bizde mesela. Bu kadarı da olmasa bir problem var diye düşünürüm ben de mesela.

Sanirim siz bunu demek istediniz.
Olabildiğince kısa açıklamaya çalışıyorum ki ne zaman açıklamaya kalksam kocasını iyice kötülüyor oluyorum burda bazı üyeler yüzünden.

O anlamda kullandım tabi.
Mesela örnek vereyim, Çok eskiden bir yöneticim aleni ilgisini belli ediyordu hatta taciz boyutuna vardı rahatsız oluyordum, eşime bahsettim, çok normal sen kendin halledebilirsin bu durumu insan doğası saba ilgi duymuş olabilir diye zırvaladı, hallettim iş değiştirdim ama yorum bile yapmadı, sormadı.

Kendisine yanaşan biri olsa, söylesem öyle bir şey yok der ama olabilir de, evli bile olsak bize ilgi duyanlar olabilir, yine insan doğası diye zırvalar. Önemli olan bizim tutumumuzmuş. Ben asssla böyle bir şeyi normalleştiremiyorum. İnsan doğası deyip geçemiyorum.
Sizin ilişkiniz sağlıklı olan, benim durumumda çok değersiz hissediyorsunuz.

Bence siz kendiniz ufak ufak borca girin. Aylık belli miktar eşinizden sabit para talep edin. Atıyorum 30 bin gibi. Gelin maaşı :)
Ufak bir arti bir ev alarak başlayabilirsiniz. Eşiniz yatırım yapmıyorsa siz caktirmadan yapın.

Bir de eltinize de sinir oldum. Benim zengin akrabam ödemek istese bile ne alaka derim. Araba onun şirketi üstüne falan mı. Tek aciklamasi bu olabilir benim için.
Yok kendi üstüne, sigortacı bulamayıp eşime sormuş, eşim de yaptırmış yani baya ödetmiş bilerek. Mesajlarda gördüm ben sana göndereyim falan demiş eltim ama lafta yani, senelerdir eşim ödüyor, geçen gün benimkini de söyle onlar ödesin deyince artık ödemem dedi. Ama bunu söylediğim için yine ben suçlu oldum🤦‍♀️

Kızın kendi arabasını satıp üstüne almış Evi geçtim hadi.. Kızın kendi malı bile üstünde değil şuan üstüne anladığım kadarıyla cinsel olayları da var.

Benim ex narsiste de kendisinin eski bi motoru varken. Motorsiklet almıştı nişan takılarımı sattırıp..

Üstüne de ayrıldıktan sonra marka düşkünü lüks sever diye dedikodumu çıkarmıştı 👀

Senin kıskançlığın devam etsin diye eski eşini kendine muhtaçmış intihar etmiş paraya sıkışmış gibi gösterebilir..
Komple öyle bi manyaklık yani düşünün…
Benim dediğime geliyor işte, ortak mal mülk olsun istemiyor.

Böyle adamla evli kalma zorunluluğu neden peki? Konu sahibi arabasını sattırmış siz de altınlarınızı vermişsiniz. İkinizin başına da silah dayamadılar değil mi? Siz erken uyanmış kurtulmuşsunuz, konu sahibi çekmeye devam ediyor. Ben kıskanç değilim dedektif gibi iz sürmem ama eltimin araba kaskosunu hem de yıllarca ödeyen eşe tekmeyi basarım. Aileden durumları iyiyse kardeşinin de durumu iyidir, ne diye enayi gibi kaskoyu eşim ödüyor? Hep derim saygı yoksa sevgi de yoktur. İki tarafın da maddi durumu iyiyse, kendilerine kalacak miras varsa yemeye içmeye gezmeye harcanabilir. Seyahat edersin, çocuğunu gezdirir yeni yerler ülkeler görürsün harca istediğin kadar. Ama evi hariç herkesi düşünen herkese dağıtan adamlar da beş para etmez adamlardır basarsın tekmeyi. Geçmişlerini bilmiyorum, hele adam sadakat anlamında da sabıkalıysa kimse de aşkından ölmesin bi zahmet.

Son zamanlarda bu forumda açılan konuların büyük çoğunluğu işe yaramayan karaktersiz boş beleş kocalar ve ayrılmamak için bahaneler üreten kadınlarla dolu. Evlilik, sevgi saygı sadakat güven işidir. Bunlar yoksa ne diye evli kalınıyor ve çoluk çocuğa da kötü örnek olunuyor?

Benim dediğime geliyor işte, ortak mal mülk olsun istemiyor.

Böyle adamla evli kalma zorunluluğu neden peki? Konu sahibi arabasını sattırmış siz de altınlarınızı vermişsiniz. İkinizin başına da silah dayamadılar değil mi? Siz erken uyanmış kurtulmuşsunuz, konu sahibi çekmeye devam ediyor. Ben kıskanç değilim dedektif gibi iz sürmem ama eltimin araba kaskosunu hem de yıllarca ödeyen eşe tekmeyi basarım. Aileden durumları iyiyse kardeşinin de durumu iyidir, ne diye enayi gibi kaskoyu eşim ödüyor? Hep derim saygı yoksa sevgi de yoktur. İki tarafın da maddi durumu iyiyse, kendilerine kalacak miras varsa yemeye içmeye gezmeye harcanabilir. Seyahat edersin, çocuğunu gezdirir yeni yerler ülkeler görürsün harca istediğin kadar. Ama evi hariç herkesi düşünen herkese dağıtan adamlar da beş para etmez adamlardır basarsın tekmeyi. Geçmişlerini bilmiyorum, hele adam sadakat anlamında da sabıkalıysa kimse de aşkından ölmesin bi zahmet.

Son zamanlarda bu forumda açılan konuların büyük çoğunluğu işe yaramayan karaktersiz boş beleş kocalar ve ayrılmamak için bahaneler üreten kadınlarla dolu. Evlilik, sevgi saygı sadakat güven işidir. Bunlar yoksa ne diye evli kalınıyor ve çoluk çocuğa da kötü örnek olunuyor?
Eltimin durumu normal, kötü değil, neden biz ödüyoruz bilmiyorum, eşime çok önemsiz geliyor küçük buluyor bu paraları.
Ben boşanmaya cesaret edemiyorum, çünkü evliliğim böyle, çocuğum var, kariyerim çok aksadı, hayallerimi gerçekleştiremedim, yaşım geçiyor. Vazgeçtim o yüzden, hiç cesaretim yok. Yani yarın ölsem de umrumda olmaz psikolojisindeyim.

Eltimin durumu normal, kötü değil, neden biz ödüyoruz bilmiyorum, eşime çok önemsiz geliyor küçük buluyor bu paraları.
Ben boşanmaya cesaret edemiyorum, çünkü evliliğim böyle, çocuğum var, kariyerim çok aksadı, hayallerimi gerçekleştiremedim, yaşım geçiyor. Vazgeçtim o yüzden, hiç cesaretim yok. Yani yarın ölsem de umrumda olmaz psikolojisindeyim.
Peki eşinizin boşanmak istemeyeceğine dair sonsuz güveniniz nereden geliyor? Yarın bir gün sen çok şöylesin böylesin ben dayanamıyorum ayrılalım derse yok olmaz boşanmam mı diyeceksiniz? Parası pulu bol bol olan biriyle evli olmak kariyerinizi niye aksattı? Evet çocuk sahibi olmak hakkınız ve çocuk doğunca bir süre geri kalıyoruz ama savruk adamla da devamlı diken üstünde oturmak tehlikeli. Yaşınız geçiyor ama geçmiş değil, hayatınızın kontrolünü elinize almanızı tavsiye ederim. Adam sizi sindirmiş yaptıklarını kabullendirmiş. Sizin istemediğinize kızdığınıza yav he he tamam yapmam etmem diyor ama sonrasını bilmiyorsunuz. Üstelik bugün olan bir şey değil, adam hep böyleymiş. Ben yerinizde olsam, kazandığım az maz demez ellemeden direk yatırım hesabı açar koyarım. Erkekler, hele de sizin kocanız gibiler acımasız olabiliyor.

Ailenizin de durumu iyiymiş ve destek oluyorlarmış. Niye kendinizi bu adama mahkummuş gibi hissediyorsunuz? Gidin kendinize yatırım yapın.

X