Gecmis gunahlarin affı icin buyrun hep birlikte tövbe "Estağfurullah"

[QUkglcn, post: 44896906, member: 640141"]Sen bana ayşe de fatma de hayriye de cemile de ne dersen de bacım kabul.pes ettm
Ama nickinde ayşe fatma hayriye cemile yazmıyo kardeşiiiiim , kör olacam[/QUOTE]
Anaaaaa kız nivki mi degiseyim?ayşe fatma hayriye mi yapayim?sen ne istiyorsun bu garibandan

ALLAHIM emeklerimizi bosa cikarmasin bebegim insallah olucak ugras bakalim.
diger ayda sira bende olacak.o zamanda ben listeleri birakirim sizeidare edersiniz artikin
suan hangi asamadasin cane surecini ve paylasmak istediklerini anlat rahatlarsin
Valla kuzum bi buçuk sene oldu.bi kzm var ama ilk evliliğinden.ikinci olmadı bi turlu.testlerim pozitif mi ckmadi dersin ,kan testleri pozitif mi ckmadi dersn, velhasıl bi turlu yakalayamadk mutluluğu.testlerde ki pozitif ler beni mahvetti aylardr.yumurtlama takibi istemişti Dr gtmemstm iki ay evvel.çok bunalıma grmistim malum.yarn yumurtlama takibine gtcem ilaç falan verecek mi bakalm folik asit vs.esimde yapılması gereken bsey varsa yapacak.spermiogram temiz ckmsti.

Ablam benden snra çocuğu oldu, iki yasnda oğlu var.korunuyordu hamile şuan uç aylık.geçen biraz surtustuk bana Allah sana boşa çocuk vermiyor değil dedi o sinirle.nasıl üzüldüm anlatamam ben bi buçuk senedr onun omuzunda aglamisim beni yaralı olduğum yerden vurdu bide kardeş olacak.çok kirginim tedaviyi devam ettirme kararını o sayede aldm.ona ofkemle.insana nasıl dokunuyor anlatamam.böyle bi lafı düşman söylemez bana Ablam söyledi

allah bagislasin kizini insallah guzel omur versin...
valla sukret beterin beteri var biz daha 6 yildir hic olumlu sonuc alamadik.
rabbim herkese nasip etsin insallah banada, bekleyen, isteyen herkesede.

ahh valla neler duyuyoruz neleerrr.dusenin dostu yok cnm napalim .kardesim her engele takilmiycaz yola devam edicez sonu guzel bitecek insallah bu bizim sinavimiz.ben daha 23 yasindayim.5 yildir ne ailemi gormusum ne evlat kokusu.
cok zor seyler yasiyoruz malesef elden bisey gelmez dua ve sabirla gelicek miniklerimiz.hem bir tane olduysa gerisi gelir cnm olumlu yonden bakmak lazim bence ...

GURBET KUSU merak ettim ailenin niye göremiyorsun tabi özel değilse
cnm yurtdisindayim.buraya yasal olmayan yollarla gelmistim.
suan burda vatandas olmak icin ugrasiyorum.mahkemeler avukatlar tercumanlar hepsini tek tek deniyoruz.
ama malesef 5 yildir bii turlu bisey olmadi.esim burda oturumlu yani yari vatandas gibi.aileside iside burda.
ben tr ye giris yaparsam geri gelemem ondan gitmeye korkuyorum.bir kan bagimda yok burda aile vs.
cocuk icin tedavi goruyorum tek carem o .belki olursa onun sayesinde vatandaslik alirim insallah.

Son düzenleme:
İnşallah Rabbim nasip eder isteyen herkese.zor bi sınav hele ki etrafından gebelik haberleri aldıkça insan daha da içine kapanıyor.sen ve esin Dr gittnz mi ne diyor?

Hayirli Cuma lar dua kardeslerim.
Allah hepinizden razi olsun, gunahlarimizi bagislasin her birimizi razi olduğu kullarindan eylesin insallah.Kimin ne duası varsa Rabbim bu mübarek günün hürmetine kabul buyursun insallah.Amin

Kendim için 750 okudum @tkglcn

Amin...Allah senden de buradakı her arkadasdan da razı olsun ınsallah canım.Hayırlı Cuma lar .

I Irmak-986
H hedak EDA
H hmtsyma ŞEYMA
ariyana NUR
Senfonim
Sealand
gulbera
@tkglcn GÜLCAN

kizlar kendim dahil olmak uzere niyetinize 8000 Estagfrullah ve 800 Allahumme Ya Tevvab cektim.
Rabbim hepimizin gunahlarini bagislasin insallah
listenin geri kalamnini bu aksam bitirip bildirim yaparim @tkglcn ,sonraki hafta okumalarim aksayabilir bu haftadan liste sonuna kadar okumak istiyorum insallah.
Hayirli ugurlu cumalar olsun

Allah senden de tüm okuyanlardan da hepimizden razı olsun ınsallah.. Dua larımız kabul olsun.Hayırlı Cuma lar

Allah razı olsun. Gunahlarimizi bağışlasın. Hayırlı cumalar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…