Gecmis gunahlarin affı icin buyrun hep birlikte tövbe "Estağfurullah"

Topik şöyle isleyecektir:
Hergun bir arkadaşımız için "Estağfurullah" zikri yapılacak.
Öncesinde;
-33 adet "La ilahe illallah"
-33 adet "sübhan Allah"
-33 adet "Allah-u Ekber"
Çektikten sonra sıra hangi arkadasta ise ona niyetlenerek kişi başı
750 "Estağfirullah" çekilecektir.

Duasi okunan kisi SAliOsmanF
LİSTEMIZ;;;
1 M meleek9090 (okundu)
2 Hannaz
3 hayatdenizolmasa DENIZ(okundu)
4 tubatesbih (okundu)
5 GURBET KUSU AYŞE(okundu)
6 Yagmurun_kizi (okundu)
7 SAliOsmanF (okundu)
8 @lilyumdelisi (okundu)
9 I Irmak-986
10 H hedak EDA(okundu)
11 H hmtsyma ŞEYMA(okundu)
12 ariyana NUR(okundu)
13 Senfonim
14 Sealand
15 gulbera (okundu)
16 @tkglcn GÜLCAN(okundu)
17 T toprak89 FATMA(okundu)
18
*songul (okundu)
19 rudecute
20 @melegim66
21 MorbidAngell (okundu)

NOT:BİR ÖNCE Kİ ARKADAŞIN DUASINI BİLDİRMEYENLER TAMAMLAYIP BİLDİRSİNLER,HAYIRLISIYLA LİSTESİNİ KAPATALIM.
NİCKİNİN YANINA İSMİNİ YAZDIRMAK İSTEYENLER İSİMLERİNİ BİLDİREBILIR.
'Rabbim inananlarla beraberdir.'
KIZLAR LİSTEDE HERHANGİ BİR YANLIŞLIK VARSA BİLDİRİN LÜTFEN HEMEN DÜZELTİRİM
Dualarda buluşmak ümidiyle

Bu is icin cok zaman gerekiyo dimi bide istedigimiz zaman yapilabiliyormu bnm 4 bucuk aylik oglum varda pek sitede aktif olamiyorum
hayir cnm cok uzun surmuyor tabiki.
gunluk okuyoruz.siteye girip sadece okudum yazip cikmak yeterli oluyor.
RABBIM hepimizin okuduklarini kabul etsin.isteklerimizi nasip eylesin.sizinde evladinizi size bagislasin...

hayir cnm cok uzun surmuyor tabiki.
gunluk okuyoruz.siteye girip sadece okudum yazip cikmak yeterli oluyor.
RABBIM hepimizin okuduklarini kabul etsin.isteklerimizi nasip eylesin.sizinde evladinizi size bagislasin...
Aminn amin cümlemizin sağolasin

Benimde 3 aylık oğlum var sabah namazından sonra o uyurken okuyorum sadece burda değil bikaç duam daha var yarım saat sürüyo çok zor değil canım Rabbim yardım ediyo zaten :)
Seslimi okuyosunuz bide hem kendinize sonrada ogun sıra kimdeyse onami okuyosunuz

evet hergun sirasi gelen icin hepbirlikte dua ediyoruz.
ama yarin ben okuyamayacagim icin bugunden aldim yarin sirasi gelen arkadasin duasini,sabah onun icin dua ettim mesela.
Demislerki allahuekber la ilahe illa
evet hergun sirasi gelen icin hepbirlikte dua ediyoruz.
ama yarin ben okuyamayacagim icin bugunden aldim yarin sirasi gelen arkadasin duasini,sabah onun icin dua ettim mesela.
Hmm peki hergun bi arkadas icin estağfirullah çekilecek onun öncesinde de 33 la ilahe illallah 33 Allahuekber 33 te sübhanallah çekilecek denmis bide tevvab cekenlerde varmis bu isteğe bağlimi yani bide ogun sırasi gelen arkadasa estagfirullah çekmeden oncemi hergun kendiniz icin estagfirullah çekiyorsunuz

Allahumme Ya Tevvab ceken kisi benim.
Allahumme Ya Tevvab ey tevbeleri kabul eden Allahim demek.
estagrullah`tan once cekilen 33 la ilahe illallah 33 Allahuekber 33 te sübhanallah tesbihleri Allahi ovmek icin cekilen tesbiher,once Rabbini ovup yuceligini kabul edip tevbe etmeye baslamak daha uygunu.
El Tevvab ismini tovbe ettigimiz icin cekiyorum,eger sifayla ilgili bi dua etseydik Ya Safi ismini cekerdim,bu tamamen durum ve kisiyle alakali.
sen Ya Tevvab cekmek zorunda degilsin

buarada bu topige katilmasan bile kendin icin tevbe istigfar getirebilirsin.
Aklina yatmayan,icine sinmeyen bisey varsa o gonulle toplu dualara katilmak sana yuk olur.
biz muslumanin muslumana ettigi dua makbul olur kimin duasi kabul olur bunu ancak Allah bilir diye birbirimize dua ediyoruz.

Cok sagolun valla bilgilendim sayenizde Kuran-ı kerim okumayi biliyorum ama dediklerinizi bilmiyodum allah razi olsun hepinizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…