Geçmiş cinsel hayatı

Paralı olmasa da risk var bilemezsiniz. Diyelim 1 kişiyle sevgiliydi birliktelik yaşadı durustte davrandı ve bunu size söyledi ama o 1 kişi belki her gün başkasıyla takılan biriydi. Belki adamı boynuzluyordu. Çok derin bir kuyu yani bu konu. Çok çok içim rahat etsin diyorsanız beraber gidip bir tahlil yaptirirsiniz
Evet bu olabiliyor kadın adamı aldatıyor ve adam a bulaştıriyor yani illa erkek suçlu diye birşey yok bazı ilişkilerde

Tamam da neden sinirleniyorsun 😂 doğru söylemez nasılsa diye hiç sormayayım bunu o zaman? Testten gideyim
Yok beee niye sinirleneyim:) yani bir yere varamayacak bir soru. Adamın inkar etme ihtimali yüzde yüz. Soracaksın yine şüphen olacak. Boşu boşuna sorduğunla kalacaksin:)
Ayrıca cinsel hastalıklar sadece eskorttan bulaşmaz ki. Pek çok insanda hpv var. kk'da bile her gün konular acıliyor. Gecmisinde sadece iki uzun soluklu sevgilisiyle birliktelik yaşamış olsa bile virüs bulaşmış olma ihtimali var. Yani sorunun sana bir yarari olmaz. En iyisi cinsellik yaşamaya karar verdiğin dönem ya da evlenme aşamasında test talep et, rahatla

Hesap sorar gibi değil ama “zamanın artık eskisi gibi olmadığını biliyorum ancak benimde kendime göre hassas olduğum noktalar var daha önce herhangi bir yakınlaşman oldu mu?” Minvalinde bir konuşma yapabilirsin. Ben eşime evlenmeden önce sormuştum. Doğruyu söyler söylemez bilinmez o da karşıdakine duyduğun güvenle alakalı bir durum. İnşallah temiz kalpli biridir hakkında hayırlısı olsun 🙏

Yok beee niye sinirleneyim:) yani bir yere varamayacak bir soru. Adamın inkar etme ihtimali yüzde yüz. Soracaksın yine şüphen olacak. Boşu boşuna sorduğunla kalacaksin:)
Ayrıca cinsel hastalıklar sadece eskorttan bulaşmaz ki. Pek çok insanda hpv var. kk'da bile her gün konular acıliyor. Gecmisinde sadece iki uzun soluklu sevgilisiyle birliktelik yaşamış olsa bile virüs bulaşmış olma ihtimali var. Yani sorunun sana bir yarari olmaz. En iyisi cinsellik yaşamaya karar verdiğin dönem ya da evlenme aşamasında test talep et, rahatla
Doğru haklısın en iyisi bu

Hesap sorar gibi değil ama “zamanın artık eskisi gibi olmadığını biliyorum ancak benimde kendime göre hassas olduğum noktalar var daha önce herhangi bir yakınlaşman oldu mu?” Minvalinde bir konuşma yapabilirsin. Ben eşime evlenmeden önce sormuştum. Doğruyu söyler söylemez bilinmez o da karşıdakine duyduğun güvenle alakalı bir durum. İnşallah temiz kalpli biridir hakkında hayırlısı olsun 🙏
Evet bu dediğin de çok mantıklı. Her konuda yalan söyleyebilir insan zaten. Güvendiğimiz oranda hayatımızds tutuyoruz. Bu şekilde konuşabilirim. Teşekkür ediyorum

Sorsan da doğruluğuna emin olamazsın
Ben daha önce cinsellik yaşamadım bu yüzden önem veriyorum. Yaşamış olması sorun değil ama önüne gelenle yaşadı mı bunu merak ediyorum. Evet yalan söyleyebilir. Haklısınız. Test talep edeceğim en mantıklısı. Çünkü hastalık riski de beni korkutuyor

Ciddi düşündüğüm birinin geçmiş cinsel hayatını nasıl öğrenebilirim? Para verip birliktelik yaşadı mı, kaç kişiyle yaşadı vs bunları öğrenmek istiyorum. Ama ne diyeceğimi nasıl soracağımı bilmiyorum. Yaşlar 28
kaç kişi ile fiki fiki yaptın sayı verebilir misin diye sor? Bir de parayla olan fiki fikiler nasıldı de ? :)

Ben cinsel ilişki yaşamadan önce test istemiştim. Öpüşme ile zor hastalık geçtiğinden onu pek takmadım ama artık bir şeyler yaşamaya karar verince test istedim. En temizi ayıp falan değil. Her şey düzgün bir üslupla sorulabilir. O bile bilmiyor olabilir veya o zamanki sevgilileri belki herkesle yatıp kalkan biriydi ama haberi yoktu. Bu işin güvenle ilgisi yok. Bana kalırsa doğrusu iki tarafında test vermesi. Kötü bir tepkiyle de karşılaşmadım söyleyince. Kibarca söylerseniz sorun olmaz bence. Bu davranışı normalleştirmeliyiz sağlığımız için. Kondom ve hpv aşısı yeterli aslında ama ben temkinliyim. Kondomsuz temas olur bir şey olur sonra düşünmek istemem.

Cevabı ne olursa olsun korunmadan ilişkiye girmeyin derim. Diyelim ki sağlık açısından şüpheli cevaplar aldınız. Eğer hem sizin hem onun sağlığı için önemli olduğunu kavrayacak kapasitesi varsa test yaptırması lazım.

eski bir konum vardı tam olarak bu mesele ile ilgili , üzerinden 3 sene geçti ve şimdiki ben bunu pek umursamazdım açıkçası. Türkiyede erkeklerin çoğu paralı ilişki yaşıyorlar. Takılacağınız tek mesele hastalık konusu. Ben o dönem test yaptırmasını rica etmiştim ve yaptırdı. Geçmişinde paralı ilişki vardı. Testler temiz çıktı , yolumuza devam ettik. Bunu bir toplum gerçeği olarak kabul etmeniz sizin için mental olarak daha kolay olur.

Merhaba. Bu çok hassas bir konu incecik biz çizgi gibi düşünün .. özellikle de eğer ciddi bir adım varsa söz nişan gibi ozaman çok net olmalısınız birbirinize ,ben nişanlandığımda eşime sorma gereği duymuştum çünkü benden önce de bir nişan davası geçmiş başından içim huzursuzdu bense bütün benliğimle sevgimle ilk defa hem ciddi bir ilişki kurmuştum Hemde ozamana kadar kimseyle birlikte olmamıştım yani .. eşime nazikçe sordum yani böyle nasıl desem kibar şefkatli sormak lazım böyle bir kıskançlıkla öfkeyle sorulduğunda asla bir erkekten cevap alamazsın. Ya naz ayağını oyunayacaksın yada böyle sevgi dolu sakiiiin hanım hanımcık olacaksın anca öyle öğrenirsin ama bu onun dürüstlüğüne kalmış bişey .. bide erkeklerin hayatı biraz daha farklı olabiliyor bazen geçmiş seni sadece yaralar bunu bilmeni isterim. Bilmemen senin için daha iyi aslında ama sana yalan da söyleyebilir seni kaybetmemek için olabilir mesela. Duyacakların karşısında soğuyabilirsin bence kimse kimsenin geçmişini sorgulamamalı adı üstünde geçmiş gitmiş senden öncesi olduğu için aşırı merak da etmen gerekmez ben şimdi kendi adıma konuşuyorum düşünüyorum da hiç sormasam da olurmuş ama eşimin bana dürüst davranışından dolayı yine de mutlu oldum açıkçası inşallah kırılcak şeyler duymazsın ☘️

Merhaba. Bu çok hassas bir konu incecik biz çizgi gibi düşünün .. özellikle de eğer ciddi bir adım varsa söz nişan gibi ozaman çok net olmalısınız birbirinize ,ben nişanlandığımda eşime sorma gereği duymuştum çünkü benden önce de bir nişan davası geçmiş başından içim huzursuzdu bense bütün benliğimle sevgimle ilk defa hem ciddi bir ilişki kurmuştum Hemde ozamana kadar kimseyle birlikte olmamıştım yani .. eşime nazikçe sordum yani böyle nasıl desem kibar şefkatli sormak lazım böyle bir kıskançlıkla öfkeyle sorulduğunda asla bir erkekten cevap alamazsın. Ya naz ayağını oyunayacaksın yada böyle sevgi dolu sakiiiin hanım hanımcık olacaksın anca öyle öğrenirsin ama bu onun dürüstlüğüne kalmış bişey .. bide erkeklerin hayatı biraz daha farklı olabiliyor bazen geçmiş seni sadece yaralar bunu bilmeni isterim. Bilmemen senin için daha iyi aslında ama sana yalan da söyleyebilir seni kaybetmemek için olabilir mesela. Duyacakların karşısında soğuyabilirsin bence kimse kimsenin geçmişini sorgulamamalı adı üstünde geçmiş gitmiş senden öncesi olduğu için aşırı merak da etmen gerekmez ben şimdi kendi adıma konuşuyorum düşünüyorum da hiç sormasam da olurmuş ama eşimin bana dürüst davranışından dolayı yine de mutlu oldum açıkçası inşallah kırılcak şeyler duymazsın ☘️
Evet ben de aslında soğumaktan da korkuyorum. Ama benim ilk olacağı için merak da ediyorum. Bi yandan hastalık meselesi de var. Biraz daha ilerleyince artık bir şekilde ya soracağım ya kendimi söyleyeceğim

birini hayatıma almadan önce ilk sorum cinsel bir hastalığın var mı? siğil vs sorunu yaşadın mı? bunları sormak kadar doğal birşey yok. kimsenin cinsel hayatına karışamayız adamın ilk birlikteliği siz olamazsınız. eğer güvenmiyorsanız test yaptırtın.

X