Geçmeyen vajinal yanma. Lütfen yardim!

Hayatımı yaşayamadıktan yataktan bile doğru düzgün çıkamadıktan sonra bi fark olduğunu sanmıyorum ... ölüm en kolayı sürünmek zor ... işimden herseyimden oldum
Bunun bitkisel bi tedavi yöntemi olmali. Maydonoz kürü yapin ve icin, ve sicak maydonozu cikarip kurutup sargi beziyle camasiriniza koyun. Ve iceceginiz suya limon dilimi,taze nane,tane zencefil koyarak icin surekli. Birde sekerli seyler yemeyin. Gunluk yogurt,yatmadan once kefir için. Sizde mucadeleci olun. Kalici biseymi bu?

Çocuğunun olmamasına etken illa bişey vardır ,bulunca olacağına eminim ...Acıdan yataktan kalkamıyorum ... işimden gücümden oldum her an aklım acımda ve mutlu olamıyorum asla ... yeterli mi :)

Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için Bulamıyorlar ki ne olduğunu sorun orda zaten

Probien kullan yanma için

Merhabalar, öncelikle bende sizinle aynı sorunu yaşamaktayım ve olumlu gördüğüm tedavi sürecindeyim, gitmediğim doktor uygulamadığım işlem kalmadı ilk önce idrar yolu enfeksiyonu ile başladı iyileşti şimdi kokusuz su gibi bir akıntı bazen sarımtırak olarak devam ediyordu. Gitmediğim doktor kalmadı ilk vajinal enfeksiyon dendi ilaç verildi ama yeterli gelmedi ardından doktor değiştirdim smear alındı ve temiz çıktı(2. Gittiğim doktor smear almaktan başka bişey yapmayıp sürekli bilinçsiz antibiyotik verdi bende dolayısı ile içmedim 4-5.kutu antibiyotikten sonra) 3.doktor polip dedi reglimin 3.günü çağırdı gittiğimde polip değil dedi, 4.gittiğim doktor muayeneye bile gerek duymayarak hassas birisin geçer dedi bunu suratıma bakarak demesi ayrı ironi kültürde smearde sana yapılmaz dedi şikayetlerimi anlattıktan sonra peki kime yapılır bana yapılmazsa dedim sinirden. En son kendi kendime bu böyle olmaz dedim özel bir laboratuvar buldum femoflor-femoflor 16 adında 2 test var. Femoflor; cinsel yolla bulaşan hastalıklar, Femoflor 16; vücudun kendi yaptığı bakterileri belirleyen kapsamlı bir kültür testi ben cinsel birliktelikten bişey kapmış mıyımdır korkusundan femoflor testi yaptırdım ve sonucumu öğrendim, vajinal flora bozukluğu ve buna bağlı olarak Gardnerella Vaginalis diye bir bakteri çıkmış kimisi bu bakteriyi içeriği değişik antibiyotikler kullanmam gerektiği konusunda video çekmişler, doğrudur doktora gidicem antibiyotik almam gerekli mi diye sormak için ama ben vajinal dengeyi sağlamak için nbl gynobiyotik hapını aldım belki antibiyotiksiz vajinal flora dengesini sağlarsam bakteriler yaşayamaz diye düşündüm ilk floraya odaklandım. Bugün ilk günüm gynobiyotiği kullanmamın günde sabah akşam olmak üzere 2 kez aldım ve son zamanlarda azalan ama günde muhakkak 6-7 damla gelen akıntı kesildi bugün hiç gelmedi. Öncelikle uyarıyım test biraz pahalı vajinal PCR diyede geçiyor ama gitmediğim doktor kalmadığı dolayısı ile oldukça para döktüğüm için ve artık bana vajinal kültür heralde yapmıcaklar dediğim için gitmiştim, idrar verdim ve sürüntüyü laboratuvarda kendim aldım yanlış alınca bir uygulamada değil zaten 10 gün diyorlar ama 5 günde falan çıktı. Olduca çok hastahanelerdeki kültür testinde kapsamlı analiz ne yazıkki yapılmadığı için bu yöntem kesin çözüm gibi ve dahası ben en son dahiliyeye kontrol amaçlı idrar vermiştim bakteri çıkmıştı oda antibiyotik verdi idrar yolu enfeksiyonu diye yine flora bozuldu tabi bu gynobiyotikten sonra idrar yolu enfeksiyonu yüzünden yanan idrar yollarım bile içmemden 1 saat sonra kesildi demek istediğim kesinlikle önerdiğim test Femoflor çeşidi testler yaptırın en azından ona göre bir tedavi izlersiniz yada psikolojik olarak en azından hastalığımı biliyorum dersiniz. Ben artık yalvarıyodum bir hastalığım çıksında ona göre tedavi ediliyim diye, uzun zaman olmuş sizin geçti mi bilmiyorum ama geçmezse mutlaka testlere göz atın.

lusi, blokajı nasıl yapıyorlar? acılı bir işlem mi? Biraz anlatır mısın?
Bana özelden mesaj atarsan detaylı bilgi verip yardımcı olmaya çalışırım .... blokajlar acılı işlemler değil .... benm mikrop olduğu için blokajlar yaramamış şimdi baya iyim

Bana özelden mesaj atarsan detaylı bilgi verip yardımcı olmaya çalışırım .... blokajlar acılı işlemler değil .... benm mikrop olduğu için blokajlar yaramamış şimdi baya iyim
ben şimdi yoldayım, sen rica etsem özel mesajı başlatır mısın? Bu 1-2 pek sık giremicem. Özelde kayıt kalsın, unutmayayım

merhaba aynı durum bende de var ama siz yazalı 3 yıl olmus umarım görürsünüz. Geçti mi hala var mı bana yardımcı olur musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…