Geçmeyen Sarı Akıntı 😔

mickeymouse1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
601
-43
Geçen sene antibiyotik ve fitil tedavisi görmüş olmama rağmen geçmeyen bi sarı akıntı problemim var. Test yaptırtmak istiyorum ama sadece smear da enfeksiyon çıkar mı? Ekstra vajinal kültür aldırmam da gerekir mi? Malum biraz çok tutuyor özel hastaneye gitmek zorundayım bekarlara devlette test yapmıyorlar kahretsin ki. Çok mutsuzum.

Yaşadığınız yerde üniversite hastanesi varsa oraya gidin bekar olmanız fark etmez.
İnşallah öyledir ama maalesef benim gördüğüm eğitim araştırma hastaneleri berbat çok kötü hiç test falan almadılar nereye gideceğimi bilmiyorum. Sonra türkiyede neden hastalıklar arttı diyorlar tabiki artar, bekar seks yapıyorsa sağlığı önemsiz mi? Gerçekten nefret ediyorum

Benimde öyleydi fitil tedavisi gördüm şimdilik bir ay iyi akıntı hiç olmadı ama.doktor günde iki litre su icmemi önerdi içerdiğim takdirde tekrarlar demişti su enfeksiyon için birebir demişti bide vücut bakımı işte en çokta cinsel yoldan bulasiyormus zaten siz bekarsiniz

Smear yaptirin, bakteriyel vajinozis mi yoksa mantar mi belli olur. Sonuca gore doktor yine antibiyotik veya mantar ilaci yazar. Akintinin goruntusune gore doktorlar zaten anliyorlar ne tarz bir enfeksiyon oldugunu.Vajinal probiyotik de kullanirsaniz iyi olur buyuk ihtimalle floraniz bozulmustur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…