Geçen arkadaşlar aşağıda yazdığım olayda konu acmistim devamını yazcam ve artık çok sıkıldım sizce ne yapmam gerekir

Geçen telefonu gülerek açtım ne oldu neden gülüyorsun diyor
Anneniz sizin mutlu olmanızı istemiyor demek ki. Bu şekilde annenizin ağzına göre hareket eder eşinizi ezdirirseniz eşiniz boşar sizi. Sabır sabırda bir yere kadar ne kadar hakaret etmiş eşinize ne biçim ağzı varmış annenizin. Günlük konuşun illa bi şeyler mi anlatmanız gerekiyor? Eşinle iyisin derse çok şükür iyiyiz anne dersin kapatırsı

Doğuya geldiğimizde bir kere dedim gelmek istersen diye o da toruna bakcam dedi Eylül kadar sonra birdaha dememisim diye neler dedi evinde bir ev olsa gittiğin yerde bir şeye benzese dedi onu bile bir şey sanmısız

Hakaretleri bana söylüyor eşim bilmiyor ben strese giriyorum asıl

Hayırsız evlatmisim gibi hissettiriyor
Eşinle iyi olunca evinde mutlu olunca ne alakaymış hayırsız evlat olmakla. Bu şekilde ilerlemeyin he he diyin geçin anneniz dertleşilcek insan değil zaten. Ayrıca saçma şerlerden böyle yaparsa sen bilirsin anne diyin tartışmayın bile

Annen aşırı sorunlu , Allah eşine yardım etsin , çekilecek gibi değiller, siz de bir tuhafsiniz uzak duracağınıza iyice yapışmışsınız, eşiniz mecbur mu annenizin saçma sapan kaprislerini çekmeye, yine iyi dayanmış başkası olsa kapıya atardı, eşiniz buna katlanmak zorunda değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…