Aile Planlaması gece hapı kullananlar bilgi lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Canan1992

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2013
379
199
32
Slm kızlar dokuz aylık bir oğlum var ilk defa bir hafta önce adet oldum doğumdan beri. Korku saldı gebelik korkusu hap kullanmaya karar verdim. Sağlık ocağına gittik eltim ile benim işim çıktı o kendine alıyor gibi yaptı bana verdi de kullanmayi bilmiyorum ilk defa kullanacağım lütfen kullanan yardım etsin ilişki öncesi sonrası fark eder mi her gün mu adet olunca da kullanılr mi unuttun diyelim diyorlar ki unuttuğun da ilişkiye girmesn de hamile kalırsın doğru mu lütfen yardım edin

Her gün düzenli olarak kullanacaksın unutma lüksün yok. Bir de bebeğini emziriyorken kullanamazsın. Bıraktı mı bebek emmeyi?

emzirdigin sürede östrogensiz hapla korunabiliyoesun bende öYle yapiyorum emzirenlenler icin ayri dogum kontrol hapi var adet olmuyorsun ve hergun kullaniyorsun

östregensiz haplar var ben 1 senden beri kulaniyorum siz doktorunuzu degistirin bence
Benim kadın doğumcumun hastası vefat etti ben hamileyken herkes bırak olmaz dedi de yine değiştirmedim. Asla da değiştirmem. Bu arada ben yazz kullanıyordum belki onun için asla dedi...

alak
Benim kadın doğumcumun hastası vefat etti ben hamileyken herkes bırak olmaz dedi de yine değiştirmedim. Asla da değiştirmem. Bu arada ben yazz kullanıyordum belki onun için asla dedi...
bunu bir doktor nasil bilmez?! dogum kontrol hapleri var emzirenler icin bence iyi dusun degitir

Eltiniz sizin yerinize hap aliyor.

Doktor arkadasiniza emzirirken kullanilabilir diyor.

Pardon da siz neden doktora gidip size uygun kontrol yontemini ve nasil olacagini ogrenmiyorsunuz?

haplar insanın hormonlarını etkiliyor ilk zamanlar iğne vurulmuşluğum var ama bırakın eşiniz korunsun niye hep kadınlar korunuyorki

X