Gece acıkmalarıma engel olamıyorum

manikkk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
2.175
2.306
Gece acıkmalarıma engel olamıyorum. Aç karna yatağa girince saatlerce uyuyamıyorum, kilo vermem gerek ama bu gidişle olmaz. Öyle ağzıma 1-2 bir şey atınca da olmuyor, kafamda sürekli pizzalar poğaçalar fink atıyor.
Geceleri ne önerirsiniz midemi susturmam gerek

Bende öyleydim kendimi zor frenlerdim. Şimdi diyorumki zar zor eski haline döndün tekrar aynı şeylerimi yaşayacaksın?Sabah olsun sana en güzel kahvaltıyı hazırlayacağım. Şimdilik yoğurt +salatalık+pulbiber ile idare edeceksin düşünceleeimin verdiği cevap olumsuzsa sen bunu hak ettin diyip bir kupa yeşil çayın içine yarım limon sıkıp ekliyorum+tarçın +karanfil. İçip yatıyorum. Limon bastırmış oluyor midemin saçmalıklarını.

yemekten once 2 bardak ılık su ic en gec bir hafta icerisinde yemekten sogursun 40 kiloya yakin verdim suanda 5 kilo almak istiyorum alamiyorum soguk su icemiyorum artik oderece etkili
Ilık suyu kışın bile içemem midemi bulandırıyor, açlıktan daha kötü

Bi ara geceleri yoğurt yemeyi denedim, doymayıp ekmek banarak yiyordum, gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…