Gece 24'den sonra

Annem biliyor evet. Ama bir şey yaparsanız size bulaşırsa nolcak diyor. Bir arkadaşınıza babamı arattırmamızı soyluyor. Babam da o kadar saf ki birkaç kere çıtlatmama rağmen anlayamadı. Soyleyemiyorum da. Birbirlerinde sosyal ağlardan ekli değiller ama attıkları fotolarda aynı ortamdaymış hissi uyandırıyor. Ve ben çok hisli bir insanım araştırdım sırf emin olmak için ve haklıyım. O kızın, kuzenimin ve yengemin haklı olan paraları yediğini duşununce tehtit edip tüm elaleme rezil olsun çıkamasın dışarı diyorum. Amcam da işinden gucunden olsun istiyorum. Ama bunları yaparsam da annem burda kalamayız diyor :KK43:

Kız bizim arka apartmanda oturuyor ya komşumuz güya Allah belasını versin nasıl yapabiliyorlar anlayamıyorum bunlar yüzünden kardeşim ablam ve benim sinirlerim bozuluyor. Ama onlara hiçbirşey olmuyor

Belli et söylet o zaman...

Ben iyiyim. Görevlendirme istedim bugün eve yakın okula ancak ilçeler farlı olunca sıkıntı çıkıyor. Bu sene zten görevlendirmeye sıcak bakmıyorlarmış, bik bik vs. Haftasonuna kadar belli olacak bakalım :)

Benim kyk basvurum olmadı, epey yüksek kapattı..

Onunla konustum, epey iyi konustuk, pesine olumsuz haber, simdi gene basa saracak her sey..

Seninkiyle mi? Düzeldi mi o_O

Aman ha :KK20:

Benimki sabah mesaj attı, dün sınav sonucunu bekleyelim ayrılmayalım diyecekmis. Ben de sinirlendim, tutuyorsan tam tut gibisinden. Sonra yurt dısı icin basvuru yapmıs bugün, onu dedi. Oturdum agladım sinirlerim bozuldu. En son gece konustuk, basta iftira miftira ama sonra toparladı baktı ben üzülüyorum devam ettirmedi, cok agladım cünkü, elimde olmadı, yemek yedigimden beri onla konustum, güzle seyler dedi, sonra benim mutluluk hormonu tavan oldu, simdi de sonucu ögrendim. Simdi de ona aglıyorum. Tepeye cıkıp düstüm gene.

Benimki sabah mesaj attı, dün sınav sonucunu bekleyelim ayrılmayalım diyecekmis. Ben de sinirlendim, tutuyorsan tam tut gibisinden. Sonra yurt dısı icin basvuru yapmıs bugün, onu dedi. Oturdum agladım sinirlerim bozuldu. En son gece konustuk, basta iftira miftira ama sonra toparladı baktı ben üzülüyorum devam ettirmedi, cok agladım cünkü, elimde olmadı, yemek yedigimden beri onla konustum, güzle seyler dedi, sonra benim mutluluk hormonu tavan oldu, simdi de sonucu ögrendim. Simdi de ona aglıyorum. Tepeye cıkıp düstüm gene.

Sen hala bu adamı çok seviyon, inşallah Allah ona akıl verir de hep böyle devam eder. Yurt dışı için birlikte mi gideriz diyor?

Sen hala bu adamı çok seviyon, inşallah Allah ona akıl verir de hep böyle devam eder. Yurt dışı için birlikte mi gideriz diyor?

Yok...Benim için bir planı yok her zamanki gibi.
Sınav olursa (acıklandı, olmadı), ben gidersem oraya anca öyle...O gelip ailene diyim filan da hikaye cidden. Agzına bile almadı.
Cok seviyorum, bu kadar önemsiz olmak zoruma gidiyor onun için. Baska yollar bulunur diyorum, ama yanasmıyor.
O kadar cok cabaladım ki halim kalmadı artık...

Kabulleniyorum ayrılıgı, sonra geliveriyor, sonra geri gidiyor, bir daha geri gidiyor..Sonra geri geliyor...Bu kısır döngüden yıldım, cok yıprandım. Sabah gene bir ayrılık konusması olacak, bıktım..

Yok...Benim için bir planı yok her zamanki gibi.
Sınav olursa (acıklandı, olmadı), ben gidersem oraya anca öyle...O gelip ailene diyim filan da hikaye cidden. Agzına bile almadı.
Cok seviyorum, bu kadar önemsiz olmak zoruma gidiyor onun için. Baska yollar bulunur diyorum, ama yanasmıyor.
O kadar cok cabaladım ki halim kalmadı artık...

Sevgisini ne de güzel maddi şeylerle koşullamış.

Kabulleniyorum ayrılıgı, sonra geliveriyor, sonra geri gidiyor, bir daha geri gidiyor..Sonra geri geliyor...Bu kısır döngüden yıldım, cok yıprandım. Sabah gene bir ayrılık konusması olacak, bıktım..

Yani olsa evlenecek seninle. Bu karar ona mı kalmış, sen çantada keklik misin? O gel deyince gitmeni bekliyor ama senin iş olmadı diye adam seni bırakma hakkını kendinde buluyor.

Yani olsa evlenecek seninle. Bu karar ona mı kalmış, sen çantada keklik misin? O gel deyince gitmeni bekliyor ama senin iş olmadı diye adam seni bırakma hakkını kendinde buluyor.

Bu tür seyleri sabah ben de o attıgı mesajın üstüne attım. Ben senin opsiyonun degilim dedim, sınav olmazsa geri gitmek üzere gelme dedim.
Sonra gene bir ayrılma merasimi, pesine basvurusunu dedi, fırsatları kacırabiliriz dedigi bu imiş. Kız mız yok diyor. Normal yol olmazsa, kacak gidecekmis, sonra bir de oturdum o kacak giderken denizde basına bir is geldigini düsündüm öyle agladım bir posta. En son dayanamadım aradım. Sonra aksam oldu konustuk gene.

Umutsuz vakayım di mi.

Neyle kosulladı bilmiyorum, sabah olsun istemiyorum ama su anlık.

Bu arada senin resimleri kopyalayıp haddim olmadan üni. doçent bir arkadaşa gösterdim. Bayıldı. Şöyle mi yapmış böyle mi diye sordu, ben anlamam dedim. Çizgilerini ve boyama tekniğini beğenmiş :KK9:

Bu arada senin resimleri kopyalayıp haddim olmadan üni. doçent bir arkadaşa gösterdim. Bayıldı. Şöyle mi yapmış böyle mi diye sordu, ben anlamam dedim. Çizgilerini ve boyama tekniğini beğenmiş :KK9:

O degil de bir arkadasım profil resmi yapayım demisti bunu, whatsupıma tamam, ama baska yere koyma dedim. Ben kendim koydum : )
Yok can sorun degil, zaten ben koydum buraya...Bir sıkıntı yok...Takma kafana.

Bu tür seyleri sabah ben de o attıgı mesajın üstüne attım. Ben senin opsiyonun degilim dedim, sınav olmazsa geri gitmek üzere gelme dedim.
Sonra gene bir ayrılma merasimi, pesine basvurusunu dedi, fırsatları kacırabiliriz dedigi bu imiş. Kız mız yok diyor. Normal yol olmazsa, kacak gidecekmis, sonra bir de oturdum o kacak giderken denizde basına bir is geldigini düsündüm öyle agladım bir posta. En son dayanamadım aradım. Sonra aksam oldu konustuk gene.

Çözüm aramıyor, akışına bırakmış. Olursaa olur, olmazsa bana kız mı yok diyor bence. Arkadaşım bu adam sana değer verseydi, işleri başka türlü idare ederdi. Tamam olmasın ama bu şekilde de evlenmek zor, biz yine de birlikte olalım fakat durum düzelince evlenelim filan derdi mesela. Ama ilişkinizi maddiyatla sınırlıyor.

X