Gece 24'den sonra

O degil de bir arkadasım profil resmi yapayım demisti bunu, whatsupıma tamam, ama baska yere koyma dedim. Ben kendim koydum : )
Yok can sorun degil, zaten ben koydum buraya...Bir sıkıntı yok...Takma kafana.

Yok ben filamingoları gösterdim. Profil resmini de mi sen çizdin :confused::confused:

Ay muhteşem bir şey ama bu ya. Resim eğitimin mi var yoksam?

Çözüm aramıyor, akışına bırakmış. Olursaa olur, olmazsa bana kız mı yok diyor bence. Arkadaşım bu adam sana değer verseydi, işleri başka türlü idare ederdi. Tamam olmasın ama bu şekilde de evlenmek zor, biz yine de birlikte olalım fakat durum düzelince evlenelim filan derdi mesela. Ama ilişkinizi maddiyatla sınırlıyor.

Baska sıkıntılar var canım. Ama ben zamanla yoluna konulur devam edelim istiyorum. Evlilik filan bunlar cok sonra. Sorununu sıkıntısını da gözüm görmüyor benim, her seyin altından kalkarız, yeter ki yanımda olsun diyorum.

O böyle demese de muhtemelen senin dedigin gibi düsünüyor.

Yok ben filamingoları gösterdim. Profil resmini de mi sen çizdin :confused::confused:

Ay muhteşem bir şey ama bu ya. Resim eğitimin mi var yoksam?

Onu ben cizmedim can, resim egitimim yok. Eskiden cizerdim. Bu ara gene ciziyorum. Bir teknigim de yok aslında kafama göre...

İlk kartın duygusal anlamda saflık ve temizliğin kartı, beyaz tenli kumral kadınları simgeler aynı zamanda. Engel olarak bu konuda aklınla değil, duygularınla hareket ediyorsun, bu yüzden olası akılcı çözümleri göremiyorsun oysaki gerçekleştirebilecek güç sende var. Sonuç kartın, düşüncelerin daha net, davranışarın daha keskin olmalı, belirsizlikle değil, karar alarak, bu kararlar için sağlam adımlar atarak hareket etmelisin.

İlk kartın duygusal anlamda saflık ve temizliğin kartı, beyaz tenli kumral kadınları simgeler aynı zamanda. Engel olarak bu konuda aklınla değil, duygularınla hareket ediyorsun, bu yüzden olası akılcı çözümleri göremiyorsun oysaki gerçekleştirebilecek güç sende var. Sonuç kartın, düşüncelerin daha net, davranışarın daha keskin olmalı, belirsizlikle değil, karar alarak, bu kararlar için sağlam adımlar atarak hareket etmelisin.

Tesekkür ederim, zahmet ettin simcik : )

Sen benden çok daha uzun süredir forumdasın, ben anlayamıyorum bazı tipler sırf kendi egosunu tatmin etmek, başkalarını aşağılayıp hakaret etmek için geliyorlar. Hadi onlar geliyor da başkaları nasıl bu insanlara prim veriyor? :KK34:

Sen benden çok daha uzun süredir forumdasın, ben anlayamıyorum bazı tipler sırf kendi egosunu tatmin etmek, başkalarını aşağılayıp hakaret etmek için geliyorlar. Hadi onlar geliyor da başkaları nasıl bu insanlara prim veriyor? :KK34:

Kim kızdırdı gı seni? : )

Geçen günkü mesele, illaki laf söyle diyo, ya ben banlancam ya o bu gidişle

Ugrasma bosver...
Tamam yaz sadece bırak öylece kalsın.

hayırlısı olsun :)
ben eşimle 6 yıllık ayrılığın ardından barışıp 3 yıl sonra evlendim.. :)
olacağına varıyor bu işler..

Ciddi mi? Masallah...
Evet, her sey olacagına varır. Haklısın.

Seda sen diyon bu konuda?

X