Gece 24'den sonra

Yeni bir şeylere başlamak dileği, mantıkla alınması gereken kararlar seni bekliyor. Engel olarak duygusal saflık, temizlik, deneyimsizlik görünüyor. Sonuç kartında erdemlerin ve faziletin galip geleceği, hem kendini hem de etrafınının senden gurur duymasını sağlayacak bir gelecek çıktı.

eşimden öğrendiğim kadarıyla şantiyecilik kavga gürültü küfür yalan dolan sinir bozukluğu yuvası.. ama seviyor katlanıyor.. tabi denemeden bilemezsin.. stajdan çok farklı olacaktır görüp karar vermen lazım.. eşim asla büroda oturamaz.. şantiye onun evi :)
Evet ben de şantiye istiyorum bir sürü eksi yanı var ama daha çok seviyorum bakalım :)
konuştuğumuzda kulaklarını tıkıyor rahatsız oluyormuş minik kuşum.. elimden tutup götürüyor.. herkese herşeye "anne benim anne" diye azar çekiyor bakalım artık bu dönem de böyle..
Hahaha kulaklarını tıkarken hayal ettim bir an ama ne güzel vallahi ben sinirlenmezdim sanırım oturup gülerdim onun o haline :KK70:

Yeni bir şeylere başlamak dileği, mantıkla alınması gereken kararlar seni bekliyor. Engel olarak duygusal saflık, temizlik, deneyimsizlik görünüyor. Sonuç kartında erdemlerin ve faziletin galip geleceği, hem kendini hem de etrafınının senden gurur duymasını sağlayacak bir gelecek çıktı.
:KK57::KK57::KK57: şuan şoklardayım harikasın süpersin allice allice :KK9::KK9: teşekkür ederim

Evet ben de şantiye istiyorum bir sürü eksi yanı var ama daha çok seviyorum bakalım :)

Hahaha kulaklarını tıkarken hayal ettim bir an ama ne güzel vallahi ben sinirlenmezdim sanırım oturup gülerdim onun o haline :KK70:

yok canım buna sinirlenmedim zaten komik oluyor gülüp geçiyoruz :) genel olarak çok yordu beni ve babasını bugün gerildik sadece..

X