Gece 24'den sonra

İnşallah olur canım ya. Beklemek adamı yoruyor

Ben de kızdın mı bana diye merak ettim . Bu saaten sonra bu yaşananların üstüne gelse bile, sorunlardan başınızı alamazsınız zaten, sen de ilişkiniz de çok yıpranmışsınız. Bu arada kocam yattı.

Ben de bütün işimi önceden bitirdim ki bugün sözde takılacaktım. Benim kız yanlışlıkla kızartma yağı kavanozunu devirdi. Akşam akşam, halı yıka, ortalık deterjanlarla, ayyy, çıkaramadım bir türlü

aa ne güzel şantiyede çalışıyorsa gerçi o kadar güzel midir bilemeyeceğim :) Kaç yıllık peki eşiniz?

8 yıldır çalışıyor.. hep şantiyeci idi.. ama 2 yıldır kontrol mühendisi yani çok daha rahatız.. akşam 6 da çıkıyor.. gece 11de geldiği günlere dönmemek umuduyla yaşıyoruz.. :) işine aşık şantiyeye aşık o mutlu ben mutlu.. ama çalışma saatleri önemli kızımız var..

Yok yaf. Neye kızayım...
Bilgisayarım cok ısınınca kapanıyor, ben de az buzdolabını atıyorum, kendine geliyor : )
Niye kocam yattı dedin ki, gidecek misin sen de?

Birbirinize mi girdiniz? : )
Hey masallah.
Pazar pazar tartısılır mı bea? : )

bizim evde talan.. evi anında boşlarım azıcık canım sıkılsa :) yarın sabah kalkınca göreceğim dünya kaç bucak.. :)
yağ da fena imiş.. hiç bilmem nasıl çıkar..

Kpss'ye girdin mi?
Alım var, uzman yrd.
http://ilan.memurlar.net/ilan/29800/
KPSS'ye girdim evet başvurayım şimdi buna. Genelde bu ilanlar ingilizce sınavı da istiyorlardı o yüzden başvuramıyordum YDS'yi üst üste kaçırıyorum çünkü. İyi oldu bu :) Teşekkürler..

İnşallah olur canım ya. Beklemek adamı yoruyor
Evet yoruyor, fakat bu aralar da sürekli doktora gidip geliyorum diyorum iyi ki başlamamışım yoksa gidip gelemezdim. İşte aklım bir öyle bir böyle diyor :)

Bende işsizim İşsizlik çok zor, inşallah en kisa zamanda başlarsin.
İnşallah amin bir de her gören işten mi geliyorsun, çalışmaya ne zaman başlıyorsun vs diyince sinir oluyorum

canım kızım 2,5 dinlemiyor pazar falan.. bu ara çok inatçı oldu.. huysuz olunca o biz de dışarı çıkmadık iyi halt ettik evde gergin gergin gezdik.. anne kızarsa ev azıyor derler.. ben kötü olunca herkes herşey kötü oluyormuş.. dersimi aldım :)

2 yaş sendromundan hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…