Gece 24'den sonra

Ablacim valla can atıyorum okul bitsin de nasip kısmet kimse evlenip çocuk sahibi olmak için insan bir kere onun içinde olduğunu öğrenince bu hissi hep yaşamak istiyor.

Ablacim valla can atıyorum okul bitsin de nasip kısmet kimse evlenip çocuk sahibi olmak için insan bir kere onun içinde olduğunu öğrenince bu hissi hep yaşamak istiyor.
öyle tabi boşver evlenince birsüre dert çıkıyo başına jinekoloğa gidip muayene olma şeklin bile değişiyo

sırayla bu ısler dıyosun,bişi dicem ya bu soruyu bu topıktekı herkesee soruyorum bu foruma takıldıgınızı eşlerınız bılıyomu

eee yaniii benim eşim pek sevmez böyle yerleri ama ben ondan saklasam dahi bikaç gün saklarım sonra dayanamaz anlatırım benimde azcık çenem düşük buraya kayıt olurken o vardı yanımda ne yapıyosn dedi kadınlara üye olucam dedim hee bi o eksikti dedi :)

Valla can atıyorum ama 9 aydır sevgilim yok :)) 21 yasindayim ölcem duygusuzluktan asksizliktan :KK43:

eee yaniii benim eşim pek sevmez böyle yerleri ama ben ondan saklasam dahi bikaç gün saklarım sonra dayanamaz anlatırım benimde azcık çenem düşük buraya kayıt olurken o vardı yanımda ne yapıyosn dedi kadınlara üye olucam dedim hee bi o eksikti dedi :)
kimi eşler karsı cıkar kimi eşler karısmaz benım esımde bılıyo karısmaz pek o tarz seylere

Bulun valla bana :) 21 yasindayim turizm işletmeciliği 2. Öğretim'de okuyorum. Akdeniz Üniversitesinde. Boyum 1.68 kilom 65. Ahahaha :KK70:

Kızlar hoşgeldiniz, kusuruma bakmayın ben erken yatıcam, siz devam edin, yarın katılırım size
İyi geceler herkese :)

kimi eşler karsı cıkar kimi eşler karısmaz benım esımde bılıyo karısmaz pek o tarz seylere
valla eşimden allah razı olsun öyle sıkmaz beni çocuk mevzusu için gece 4 lere kadar nette araştırma yaparım o uyur kalkar yanıma gelir öper gider hani şüpheci tipler vardır ya öyle değil benimkisi canımm benimm çok özledim bak 2 saattir yok yanımda kocacığm benm

Ya aşk kadar güzel bir şey var mı ya :) aşk lazım aşk lazım bana :KK70:

bulalım sana :)
bende kocamı bulduğumda aynı senin gibiydim ölcem duygusuzluktan diye ben tavladım ama oda beni apar topar nikah masasına oturttu gördüm duyguyu duygu patlaması yaşattı bana :)) hangi çeşit istersen her tarzdan duyguyu yaşarsınn

X