Geç yumurtlamadan sonra adet gecikir mi?

QueenM77

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
135
46
26
Arkadaşlar ben her 26. günde bir adet oluyorum normalde. Toplam 7 gün sürüyor ve adetimin 12.ci günleri yumurtlama oluyordu. Ama geçen ay 16.cı günde yumurtlama oldu yani geç yumurtlama oldu. Bu ay adet olmam gerekirken hala olmadım (HAMİLE DEĞİLİM) uygulamaya göre üstünden 2 gün geçti hala gelmedi. Geç yumurtlama olunca adet gecikebilir diyorlar. Başına böyle bişey gelen var mı? Korkuyorum açıkçası.

Evet yumurtlama olduğunuzdan eminseniz ortalama iki hafta sonrasına adet olacaksınız demektir. Yani adetiniz biraz geç olur. Benimde öyle düzenim 35 güne kadar normal zaten döngüler.

Evet yumurtlama olduğunuzdan eminseniz ortalama iki hafta sonrasına adet olacaksınız demektir. Yani adetiniz biraz geç olur. Benimde öyle düzenim 35 güne kadar normal zaten döngüler.
Yumurtlama olduğundan eminim. Ovülasyon testi kullanıyorum. Normalde her ay 12.ci günde yumurtlama oluyordu. Geçen ay öyle olmadı. Hala gelmeyince tedirgin oldum

16. Gun yumurtladiysaniz bu ay 30. Gunde adet olacaksiniz demektir bu. Yasadiginiz sey cok normal hic kimse her ay boyunca ayni gun yumurtlamiyor illaki 1-2 ay bikac gun erken bi kac gun gec oluyor bu cok normal

Hanımlar merhaba bnm de size bı sorum olacak bn geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay ovulasyon testi de kullandım ama adet lten başlayıp 14 .gün gfalan yapmaya başladım ama piki adete 2 3 gün kala gördün acaba hamilelik mi olmustur da piki gördün yada geç yumurtlama mi oldu anlamadım adetin de 5 gündur gecikiyor ama kimyasal gebelikte bn gebeliği çok erken farkettim kimyasal olduğu içinde tam günümde adet oldum 21 Ekim'de bu ay 18de olmam gerekiyordu hâlâ olmadım bukundugum yerde eczanede yok gebelik var mı yok mu bakamiyorum sizde geç yumurtlamadir unutlanmiyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…